Як правильно скласти умову

Щоб правило працювало коректно, потрібно правильно скласти його умову. В умові зазначається параметр, його значення і наскільки строго має виконуватися умова.

Параметри умов та значення

Параметр Те, що повинно бути вказано у значенні параметра Приклад значення параметра
Від кого Адреса відправника alice.the.girl@yandex.ua
Кому або копія Адреса одержувача або адреса одержувача копії листа cheshire.katze@yandex.ua
Кому Адреса одержувача cheshire.katze@yandex.ua
Копія Адреса одержувача копії листа just.mad.hatter@yandex.ua
Тема Тема листа Божевільні
Тіло листа Текст листа Усі ми тут не при своєму розумі — і ти, і я.
Ім’я вкладення Назва вкладеного файлу document.pdf
Заголовок Службова інформація про лист To: cheshire.katze@yandex.ua

Суворість виконання умов

Ступінь суворості Коментар Приклад виконання властивості
збігається з У фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких строго відповідають вказаному значенню (адресі або формі слова). Якщо для параметра Тема задано значення «божевільні», то у фільтр потраплять листи з темою «Ми всі — божевільні» і «Такі різні божевільні». Лист із темою «Про безумців» у фільтр не потрапить.
не збігається з У фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких не відповідають вказаному значеню (адресі або формі слова). Якщо для параметра Тема задано значення «божевільні», то у фільтр потрапить лист із темою «Про божевільних». Листи з темами «Ми всі — божевільні» і «Такі різні божевільні» у фільтр не потраплять.
містить У фільтр потраплять ті листи, параметри яких відповідають вказаному значенню, а також містять поєднання з цим набором символів (наприклад, усі словоформи певного слова або електронні адреси із зазначеним елементом). Якщо для параметра Тема задано значення «ча», то у фільтр потраплять листи із темами «Чаювання», «Давайте поп'ємо чаю?» і «Час».
не містить У фільтр потраплять тільки листи, у параметрах яких немає зазначеного поєднання. Якщо для параметра Тема задано значення «ча», то у фільтр потраплять листи з темами «Ми всі — божевільні», «Сповіщення від Королеви» і «Небилиці». Лист із темою «Чаювання» у фільтр не потрапить.