Вибір оформлення

Ви можете змінити оформлення у вашій поштовій скриньці, вибрати відповідний вигляд інтерфейсу або встановити одну із запропонованих тем.

 1. Вигляд інтерфейсу
 2. Розмір вікна пошти
 3. Теми
 4. Варіанти перегляду листа
 5. Як змінити мову у Пошті?
 6. Проблеми з оформленням

Вигляд інтерфейсу

Двохпанельний (звичайний) інтерфейс

За замовчуванням у Пошті використовується двохпанельний інтерфейс. Перегляд листа завантажується на окремій сторінці праворуч від списку папок. Також у цьому інтерфейсі ви можете переглядати лист в списку листів – він буде завантажуватися поверх списку.

Якщо ви перейшли до трьохпанельного інтерфейсу та бажаєте повернутися до двохпанельного, виконайте наступні дії:

 1. Натисніть на кнопку Вигляд (у правому верхньому куті).
 2. Виберіть вид інтерфейсу:

Трьохпанельний інтерфейс

Якщо ви хочете одночасно бачити список листів і переглядати вміст листа, ви можете змінити вигляд інтерфейсу на трьохпанельний і відкривати лист праворуч від списку листів або під списком листів. Для цього виконайте такі дії:

 1. Натисніть на кнопку Вигляд (у правому верхньому куті).
 2. Виберіть вид інтерфейсу:

Трипанельний інтерфейс створено для зручнішої роботи з листами, у ньому також використовується інший спосіб виділення листів.

Компактний вигляд

Якщо ви бажаєте, щоб список листів займав усе корисне місце на екрані й у ньому без прокручування відображалося більше листів:

 1. Увімкніть опцію Вигляд → Компактний вигляд листів (у правому верхньому куті екрана) – листи у списку буде розташовано щільніше.
 2. Увімкніть опцію Вигляд → Компактне меню (у правому верхньому куті екрану) – місце верхнього рядка меню теж буде зайнято списком листів.
 3. Натисніть значок – список папок буде згорнуто до значків, і у ньому відображатимуться лише ті папки, у яких є непрочитані листи, і системні папки.
  Примітка. Якщо ви бажаєте, щоб і в згорнутому списку відображалися усі папки:
  1. Відкрийте меню Усі налаштування  → Інші.
  2. У блоці В інтерфейсі пошти вимкніть опцію показувати лише ті папки, у яких є непрочитані листи.

  Ширину списку папок ви можете регулювати вручну: на його праву межу наведіть курсор миші (він буде виглядати так ←||→), потім натисніть ліву кнопку миші та перетягніть межу списку праворуч або ліворуч.

Легкий інтерфейс

Якщо у вас низька швидкість інтернету, браузер не підтримує Javascript або ви використовуєте спеціальний браузер для людей зі слабким зором, який зчитує текст сторінок, ви можете змінити вигляд інтерфейсу Пошти на полегшений. Для цього натисніть внизу сторінки на посилання Легка версія.

Легкий інтерфейс призначено тільки для виконання простих дій із листами — створення, читання, перегляд вкладень, встановлення міток тощо. У ньому не підтримується тематичне оформлення, немає можливості налаштувати персональні кнопки або правила обробки пошти.

Щоб повернутися до стандартного вигляду і використовувати усі можливості Пошти, натисніть внизу сторінки на кнопку Повна версія.

Розмір вікна пошти

У Яндекс.Пошті можна змінювати межі поштової скриньки. Для цього наведіть курсор на праву межу (вигляд курсора зміниться на такий ←||→). Потім натисніть ліву кнопку миші та, утримуючи її, витягніть межу скриньки праворуч або ліворуч.

Теми

Ви можете вибрати просте або тематичне оформлення Пошти. Щоб встановити тему, натисніть на кнопку у правому верхньому куті та натисніть на тему лівою кнопкою миші.

Стандартна тема Яндекс.Пошти – «Кольорова», перша в списку. Щоб повернути оформлення за замовчуванням:
 1. Натисніть кнопку у правому верхньому куті.
 2. Натисніть тему Кольорова.
 3. Виберіть колір оформлення.

Варіанти перегляду листа

У двохпанельному інтерфейсі ви можете переглядати текст листа у загальному списку листів або на окремій сторінці. Щоб читати листа у списку:

 1. Відкрийте меню Усі налаштування  → Інші.
 2. Увімкніть опцію відкривати лист у списку листів.
 3. Збережіть зміни.

Як змінити мову у Пошті?

Змінити мову інтерфейсу в Пошті можна кількома способами:

На сторінці з листами

Скористайтеся перемикачем мови у правому нижньому куті сторінки:

У налаштуваннях Пошти

Перейдіть до розділу Усі налаштування і виберіть у лівій колонці потрібну мову.

Проблеми з оформленням

Якщо не встановлюється тема оформлення, не працюють кнопки або не перемикається вигляд інтерфейсу, оновіть сторінку, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl+F5. Після цього очистьте кеш браузера і налаштуйте параметри оброблення cookies, а потім ще раз спробуйте повторити потрібну дію.

Часто доповнення і розширення у браузері є причиною некоректної роботи Пошти — тимчасово вимкніть їх. Якщо Пошта працює неправильно через блокувальника реклами або розширення-антивірусу, додайте сторінку Пошти у винятки цього розширення.

Також, можливо, ви використовуєте застарілий браузер — установіть останню версію вашого браузера.