Експорт об'єктів карти

Ви можете зберегти об'єкти вашої карти на Яндекс.Диск у вигляді файлу одного із кількох форматів.

Ці файли можна використовувати для імпорту потрібних точок у програми-навігатори, що підтримують імпорт GPS-координат, для використання спільно з API Яндекс.Карт, для перегляду і збереження даних в інших програмах (наприклад, Google Earth) тощо.

Увага.

Під час експорту зберігається інформація лише про об'єкти вашої карти.

Для експорту:

  1. Перейдіть за посиланням Експорт панелі Тип карти:

  2. У формі Експорт об'єктів карти виберіть тип файлу:

    Доступні варіанти:

  3. Натисніть на кнопку Зберегти на Яндекс.Диск.

    Об'єкти вашої карти буде збережено на Яндекс.Диску в папці Конструктор карт / Експорт у вигляді вибраного формату файлу із назвою [Назва карти + Дата + Час].

KML

KML (від англ. Keyhole Markup Language, мова розмітки Keyhole): формат на основі XML. Підходить для імпорту об'єктів на карту, створену в API Яндекс.Карт або Google Earth.

У файл збережуться мітки (координати, опис, колір), лінії та багатокутники.

Приклад використання файлів формату KML в API Яндекс.Карт можна подивитися в розділі Відображення GPX і KML документації API Яндекс.Карт.

У разі відкриття файлу програмою, призначеною для перегляду файлів цього типу (наприклад, Google Earth), ви побачите об'єкти своєї карти:CSV

CSV (від англ. Comma-Separated Values — значення, розділені комами): текстовий формат, призначений для подання табличних даних. Файл такого формату можна відкривати у програмі MS Excel та інших табличних редакторах.

Текст розбивається на стовпці за допомогою спеціальних символів — роздільників. Для вибору роздільника натисніть на потрібну кнопку Роздільник: кома, крапка з комою або табуляція.

У файл збережуться мітки (координати, опис, підпис, номер).

Координати зберігаються в порядку [широта, довгота].

У разі відкриття файлу програмою, призначеною для перегляду файлів цього типу (наприклад, MS Excel), ви побачите дані об'єктів своєї карти:

GPX

GPX (від англ. GPS eXchange Format): текстовий формат зберігання та обміну даними GPS, що базується на XML. Можна використовувати у GPS-програмах і API Яндекс.Карт (приклад). Наприклад, щоб задати маршрут .

У файл збережуться мітки (лише координати) та лінії (лише координати).

GeoJSON

GeoJSON: формат геоданих на основі JSON. Підтримується API Яндекс.Карт, OpenLayers, Leaflet, Bing Maps, Yahoo! Maps та іншими картографічними сервісами (приклад).

У файл збережуться мітки (координати, опис, підпис, номер), лінії (координати, опис) і багатокутники (координати, опис).

Координати зберігаються в порядку [довгота, широта].

______________________________________________________________

Перейти у Конструктор карт