Карти

Не видно карту?

Зараз карти можна дивитися у таких браузерах:

  • Яндекс.Браузер,

  • Opera,

  • Google Chrome,

  • Internet Explorer (версія 7 і вищі),

  • Mozilla Firefox (версія 4.0 і вищі),

  • Safari (версія 5 і вищі).

Якщо замість карти ви бачите сірий прямокутник, то, можливо, ви використовуєте браузер, який не входить до числа підтримуваних. З часом ми плануємо розширити список браузерів для роботи з нашим сервісом.

Якщо браузер входить до числа підтримуваних, а карти все одно не видно — переконайтеся, що у вас увімкнено підтримку JavaScript. Це легко перевірити за активністю кнопок на панелі інструментів Яндекс.Карт: якщо на панелі інструментів видно всі інструменти (Перемістити карту, Збільшити, Вимірювання відстаней, Побудувати маршрут, Додати мітку, Отримати інформацію), то JavaScript працює. Якщо видно лише частину цих кнопок — значить, підтримку JavaScript зараз вимкнено.

Крім того, проблеми з відображенням карти можуть бути пов'язані з діяльністю деяких захисних програм (типу файрвола, антивірусу або блокатора реклами). За невдалих налаштувань такі програми можуть перешкоджати завантаженню зображень, з яких складається карта. Зазвичай це робиться для відсікання банерної реклами, а критеріями фільтрації служать розміри зображень та їх URL. Фрагменти наших карт мають розміри 256×256 пікселів — переконайтеся, що вони не заборонені для завантаження.

Іноді буває увімкнено захист від завантаження зображень за допомогою JavaScript. Для роботи з Картами потрібно буде зняти таку заборону для сайту http://maps.yandex.ua.