Карти

Об'єкти та інформаційні шари

Об'єкти

Щоб отримати інформацію про будь-який об'єкт на карті, виберіть інструмент Отримати інформацію (значок із зображенням стрілки в лівому верхньому куті карти) і натисніть на потрібний об'єкт.

Карти покажуть назву вулиці або району, а також які організації є в тому чи іншому приміщенні.

Натиснувши кнопку Як дістатися на картці з інформацією, можна вибудувати свій маршрут до цього об'єкта, а також побачити панораму або фотографії, пов'язані з цим об'єктом.

Кнопка Зберегти дозволяє створити власну карту з міткою на цьому об'єкті.

Щоб виміряти відстань між об'єктами, виберіть інструмент Вимірювання відстаней на карті (значок із зображенням лінійки у верхньому лівому куті карти), а потім вкажіть на карті дві точки, відстань між якими потрібно виміряти.

За допомогою «лінійки» ви можете прокласти шлях з безлічі точок і виміряти його загальну довжину. Кожну точку можна перемістити, перетягнувши її мишкою на нове місце. При цьому всі відстані перераховуються з урахуванням нової позиції точки. Будь-яку точку можна видалити подвійним кліком миші.

Щоб видалити весь шлях, натисніть значок з сірим хрестиком поряд з останнім результатом вимірювання.

Інформаційні шари

Всі Яндекс.Карти складаються з шарів: окремо існують шари з будівлями, шари з дорогами, фотографіями тощо. Щоб увімкнути шар з фотографіями або з записами відеокамер, натисніть кнопку Показати у верхньому правому куті карти й у списку, що відкрився, виберіть потрібний шар.

У результаті після увімкнення шару Фотографії карта виглядатиме приблизно так:

Натиснувши на мініатюру фотографії (або значок відеокамери), ви побачите більше зображення цього об'єкта (або трансляцію з відеокамер на вулицях міста).

Якщо на відкритому фрагменті карти не видно жодної мініатюри — швидше за все, на цій ділянці немає жодного об'єкта з вибраного шару. Спробуйте зменшити масштаб карти так, щоб було видно більшу частину карти.

Для вимкнення шарів також скористайтеся меню Показати.

Список шарів у меню змінюється — він залежить від масштабу і від фрагмента карти, який ви переглядаєте. Наприклад, під час перегляду детальної карти Києва в меню будуть відображатися шари з фотографіями і записами відеокамер. При значному зменшенні масштабу шар з відеозаписами в меню перестає відображатися і з'являється можливість увімкнути шар з градусною сіткою.