Карти

Керування картою

Коли ви заходите на Яндекс.Карти, сервіс показує вам карту вашого міста або регіону. Масштаб залежить від того, наскільки докладна карта міста є на сервісі. Щоб подивитися на іншу ділянку карти, виберіть інструмент Перемістити карту (значок із зображенням руки в лівому верхньому куті карти) і перемістіть карту в потрібному напрямку, утримуючи ліву кнопку миші.

Для швидкого переходу на іншу ділянку карти можна також використовувати міні-карту (у лівому нижньому куті основної карти). На міні-карті відображається трохи більша ділянка, ніж на основному фрагменті карти. Наприклад, під час перегляду міста Донецька міні-карта відображатиме Донецьку область, і достатньо буде лише один раз натиснути на потрібну точку на ній, щоб відкрити карту Горлівки. Згорнути міні-карту можна за допомогою кнопки зі стрілочкою в лівому нижньому кутку.

Щоб розглянути детальні схеми міст або, навпаки, поглянути на світ у цілому, потрібно змінити масштаб. Для цього можна:

  • покрутити коліщатко миші,

  • пересунути бігунок на лінійці масштабу (на карті ліворуч),

  • двічі клікнути лівою кнопкою миші (збільшити масштаб) або правою кнопкою миші (зменшити масштаб).

Крім того, ви можете збільшити задану ділянку. Для цього виберіть інструмент Збільшити (значок із зображенням лупи у лівому верхньому куті карти) і виділіть потрібний фрагмент.