Карти

Пошук об'єктів

У результатах пошуку на ваш запит враховується фрагмент карти, який ви переглядаєте у цей момент. Наприклад, якщо під час перегляду карти Ялти зробити запит «Виноградне», то насамперед Карти покажуть селище Виноградне на південному березі Криму. А якщо зробити цей запит, переглядаючи карту Донецька, то першим результатом пошукової видачі буде село Виноградне на сході України.

На карті відображається перший результат зі списку результатів пошуку. Щоб перейти до іншого об'єкта зі списку, натисніть на нього мишею.

Пошук пам'яток та об'єктів міської інфраструктури

Яндекс.Карти дозволяють знайти різноманітні цікаві місця, наприклад, Музей авіації в Києві:

Дані для пошуку пам'яток беруться з Народної карти Яндекса (сервісу, де можна намалювати відомі вам об'єкти і дати про них інформацію). Результати пошуку за об'єктами з Народної карти відображаються разом із результатами, знайденими в Довіднику організацій — у полі ліворуч від карти. Дублікати по можливості склеюються в один об'єкт.

Про те, як намалювати об'єкт на карті, можно дізнатися в Допомозі Народних карт.

Щоб подивитися докладнішу інформацію про об'єкт із Народної карти, виберіть потрібний результат пошуку і у вікні, що відкрилося, в рядку Інформація про об'єкт, отримана з Народної карти, перейдіть за посиланням об'єкт.

Щоб відредагувати об'єкт, потрібно авторизуватися і прийняти Угоду користувача Народної карти, якщо ви раніше цього не робили. Для цього натисніть кнопку Приєднатися (відображається в лівому полі після авторизації).