Карти

Пошук організацій

Щоб знайти потрібну організацію або вибрати з них найближчу для вас, наберіть в рядку пошуку її назву або вид діяльності (наприклад, «дитячий світ» або «аптека»). Можна також шукати компанію за адресою її сайту, набраною у рядку пошуку (наприклад, офіс Яндекса можна знайти на запит «yandex.ua»).

У рядку пошуку також можна зазначити конкретне місце, де ви хочете знайти організацію, — місто, район, станцію метро або вулицю. Якщо таке місце не буде зазначено, то пошук буде вестися на тому фрагменті карти, який ви у цей момент переглядаєте, або поруч із ним.

Наприклад, якщо у вас відкрита карта Києва і ви зробили запит «нотаріус воровського», Карти покажуть вам всіх нотаріусів, чиї контори знаходяться поруч із вулицею Воровського. Їх повний список з'явиться в колонці ліворуч від карти, із зазначенням відстані від заданого місця.

Щоб подивитися результати для іншого району, просто відкрийте потрібний фрагмент карти. Список знайдених об'єктів завжди відповідає видимій ділянці карти.

Якщо ж задати запит «нотаріус», то пошук буде вестися по всіх нотаріусах Києва. У стовпці ліворуч від карти відображаються перші 200 результатів пошуку.

На Яндекс.Картах ви можете не тільки знайти організацію, але й отримати інформацію про неї. Для цього натисніть мітку організації на карті або її назву в лівому стовпчику. У картці, що відкрилася, ви побачите контактну інформацію цієї компанії (адреси, телефони, сайти), режим роботи тощо. Звідси ж можна перейти на сторінку організації в Яндекс.Картах, де зазначено докладнішу інформацію.

База організацій на Яндекс.Картах постійно оновлюється і поповнюється. Якщо ви помітили неточність в описі компанії, натисніть кнопку Редагувати на її картці або сторінці. Також ви можете додати свою організаціюна Яндекс.Карти.

Організації можна шукати не лише за допомогою запиту в пошуковому рядку, але і за допомогою рубрикатора (доступний за посиланням Довідник організацій на головній сторінці сервісу).

Фільтри

При пошуку організацій можна використовувати уточнювальні фільтри. Вони з'являються під рядком пошуку після набору запиту. Наприклад, щоб знайти гомеопатичну аптеку або аптеку зі своїм виробництвом, виберіть фільтр «гомеопатична» або «виготовлення ліків»: