Карти

API Яндекс.Карт

API Яндекс.Карт — це сервіс, за допомогою якого ви можете встановити Яндекс.Карти у себе на сайті. API надає доступ до всього вмісту Яндекс.Карт — сотень детальних схем міст, супутникових знімків і Народної карти, яку малюють самі користувачі, а також доступу до даних Довідника і пошуку по організаціям.

Ми надаємо ряд інструментів для розв'язання завдань будь-якої складності:

Конструктор карт — найпростіший спосіб створити карту сайту без навичок програмування.

JavaScript API — програмний інтерфейс для створення інтерактивної карти, показу на ній ваших даних і реалізації геосервісів будь-якої складності.

Static API — дозволяє розміщувати статичні зображення Яндекс.Карт на сторінках сайтів, не вдаючись до програмування на JavaScript або використання динамічного завантаження сторінок.

Геокодер (geocoder, або «сервіс геокодування») — шукає об'єкти за назвою і повідомляє їх географічні координати. Наприклад, адреса «Київ, просп. Правди, буд. 37» має координати: Широта: 50°30′9.18″N (50.502551) Довгота: 30°25′43.98″E (30.428883).

YMapsML (Yandex Maps Markup Language) — це XML-мова опису географічних даних для відображення їх на карті за допомогою JavaScript API.