Карти

Мобільні програми

Мобільні програми Яндекса допоможуть вам швидко зорієнтуватися на місцевості, а також спланувати поїздку машиною або громадським транспортом, навіть якщо ви далеко від комп'ютера. Все, що вам треба зробити, — це встановити потрібну програму на свій мобільний пристрій.

Мобільні Яндекс.Карти

Мобільні Яндекс.Карти вміють показувати детальні схеми міст, а також інформацію про затори на дорогах, місця ДТП, розміщення камер і багато іншого.

З Яндекс.Картами ви легко визначите своє місце розташування і напрямок руху на карті (якщо у вас є GPS-приймач) або приблизне місце розташування (за допомогою базових станцій мобільних операторів).

Ви можете шукати адреси та об'єкти — мобільні Яндекс.Карти підкажуть, де розташовано потрібний будинок або організацію. Якщо ви їдете машиною, можна побудувати маршрут прямо до місця призначення з урахуванням реальної ситуації на дорогах.

Докладніше

Мобільне Яндекс.Метро

Мобільне Яндекс.Метро — це програма, яка допомагає планувати поїздки в метрополітені. З його допомогою ви можете розрахувати свій час у дорозі та вибрати оптимальний маршрут у Києві, Харкові, Москві, Санкт-Петербурзі та Мінську.

Докладніше

Мобільний Яндекс.Навігатор

Мобільний Яндекс.Навігатор побудує маршрути в об'їзд заторів до вибраного місця, розрахувавши час у дорозі для кожного маршруту. Виберіть найзручніший для вас маршрут, і Яндекс.Навігатор підкаже вам, як краще ним проїхати.

Яндекс.Навігатор попередить про дорожні події на вашому маршруті (наприклад, про ДТП або про ремонтні роботи), а також про камери відеоспостереження.

Щоб не задавати однакові маршрути щоразу заново (наприклад, від дому на роботу або навпаки), ви можете зберігати їх у вибраних і потім швидко переходити до них.

Докладніше