Карти

Панорами

За допомогою режиму Панорами ви можете прогулятися містом, не відходячи від комп'ютера. Яндекс.Карти показують панорамні знімки понад 60 міст України та понад 200 міст Росії, а також міст Білорусі, Казахстану і Туреччини. Повний список міст, для яких є панорами вулиць можна подивитися тут.

Ходіть вулицями міста, читайте їх назви, розглядайте будівлі з різних точок і в різному масштабі.

За допомогою Панорам ви можете:

  • здійснити подорож містом та оглянути його пам'ятки;

  • показати друзям, як виглядає яке-небудь цікаве місце, в якому ви були;

  • зорієнтуватися в незнайомому районі, подивитися на розв'язки і дорожні знаки;

  • оглянути територію навколо будинку під час пошуку нового місця проживання;

  • роздрукувати фотографію потрібного місця.

Щоб увімкнути режим Панорами, натисніть відповідну кнопку в правому верхньому куті карти.

На видимому фрагменті карти з'явиться синя сітка — це вулиці з панорамними видами. Виберіть потрібне місце на синій лінії та натисніть на нього. У верхній частині карти з'явиться зображення — панорама. Щоб відкрити панораму іншого фрагмента карти — натисніть на будь-яку іншу точку на синій лінії.

Для прогулянки містом з максимальною реалістичністю можна відкрити панораму в повноекранному режимі. Для цього натисніть кнопку переходу в повноекранний режим — (у правому верхньому куті панорами) або клавішу F чи Home на клавіатурі. Щоб повернутися в попередній режим, натисніть кнопку переходу у віконний режим або клавішу Esc.

Переміщуватися панорамою можна за допомогою миші або клавіатури.

Переміщення у потрібному напрямку. Натискайте мишею на білі стрілки, що вказують напрям на панорамі, або використовуйте клавіші зі стрілками. Також для руху вперед можна використовувати клавіші W і Пробіл, а для руху назад — клавішу S.

Поряд із кожною стрілкою на панорамі зазначено назву вулиці, на яку веде ця стрілка. Щоб перейти відразу на певне місце на дорозі, натисніть на потрібну точку на зеленій лінії.

Наблизити і віддалити. Щоб краще розгледіти деталі, прокрутіть коліщатко миші або скористайтесь кнопками Наблизити і Віддалити (на панорамі ліворуч).

Також наближувати і віддаляти панораму можна за допомогою клавіш «+» і «».

Повернути. Озирнутися навколо можна перетягуючи зображення на панорамі мишею. Повернути по горизонталі можна також за допомогою клавіш зі стрілками або клавіш A і D, повернути по вертикалі — за допомогою клавіш PageUp і PageDown.

У вулиць в панорамах є підписи, а в будинків — віртуальні таблички з номерами. Щоб дізнатися повну адресу будівлі, наведіть курсор миші на табличку з таким номером. Для отримання докладнішої інформації про будинок натисніть на цю табличку.

Щоб закрити Панорами, знову натисніть кнопку Панорами на карті.