Карти

Фотографії

На Яндекс.Картах можна подивитися знімки тих або інших місць, зроблені користувачами Яндекс.Фоток

Щоб побачити фотографії певного об'єкта, натисніть кнопку Показати та встановіть прапорець Фотографії. Кількість мініатюр фотознімків на карті залежить від масштабу перегляду. На збільшеному масштабі ви побачите більше мініатюр, а на оглядових масштабах — лише кілька фотографій з найвищим рейтингом в Яндекс.Фотках.

Натисніть одну із мініатюр,щоб відкрити вікно з фотографією.

Фотокарта створена з фотографій користувачів Яндекс.Фоток, тому в заголовку кожного знімка зазначено назву фотографії та ім'я автора на сервісі.

Фотографії до карти прив'язують самі користувачі. Ніхто не знає місто краще, ніж його мешканці, тому, якщо ви побачите неточно прив'язану фотографію, будь ласка, повідомте нам про це, натиснувши під розкритою фотографією кнопку Повідомити про помилку.

На карті відображаються лише знімки, розміщені на Яндекс.Фотках і прив'язані користувачами до певних місць на карті. Перед публікацією на карті всі фотографії проходять обов'язкову модерацію. Модератори відбирають лише ті із запропонованих знімків, які могли б увійти в путівник по цій місцевості та відображають її особливості та колорит. Ми не можемо гарантувати, що розміщена вами фотографія потрапить на фотошар. Проте ми дуже зацікавлені у збільшенні кількості інформативних фотографій користувачів з точною географічною прив’язкою. Тому ми будемо дуже вдячні вам за розміщення на карті ваших фотографій рідного міста або місць, в яких ви побували.