Карти

Машиною

Яндекс.Карти вміють прокладати маршрути. Щоб прокласти автомобільний маршрут, перейдіть на вкладку Маршрути (ліворуч від карти) і встановіть перемикач у положення Машиною. Зазначити початок і кінець маршруту можна в полях А (початкова точка) і Б (кінцева точка) або просто натиснувши потрібні точки на карті.

На карті з'явиться запропонований маршрут, позначений фіолетовою лінією, а в лівому стовпчику відобразиться його довжина, розрахунковий час шляху і розшифровка маршруту із зазначенням ключових точок.

Щоб змінити початок і кінець маршруту, введіть у поля А і Б нові дані та натисніть кнопку Прокласти. Також можна просто перетягнути ці точки на карті за допомогою миші.

За замовчуванням Яндекс.Карти пропонують найшвидший варіант маршруту. Щоб відредагувати запропонований варіант, можна пересунути проміжні точки маршруту. Для цього натисніть на лінії маршруту точку, починаючи з якої ви хотіли б змінити його. На маршруті з'явиться білий кружечок. Його можна пересувати по карті, змінюючи маршрут і вибираючи потрібні вулиці або розв'язки. Таких точок можна поставити кілька, відповідно, ви можете побудувати практично будь-який маршрут і побачити його розшифровку.

Яндекс.Карти можуть побудувати для вас маршрут, оптимальний з точки зору поточної дорожньої ситуації. Для цього встановіть прапорець з урахуванням заторів у лівому меню — і маршрут перебудується таким чином, щоб поїздка зайняла найменше часу.

Маршрут, змінений вручну, при цьому перебудовуватися не буде, зміниться тільки розрахунковий час шляху.