Карти

Метро

Крім маршруту з використанням усіх видів транспорту, в деяких містах ви можете подивитися, як доїхати до потрібної станції метро. На Яндекс.Картах є два типи схем метро — з розрахунком часу проїзду (у Києві, Харкові, Москві та Санкт-Петербурзі) і без розрахунку часу (в Дніпропетровську, Єкатеринбурзі, Казані, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Самарі, Алмати).

Щоб побудувати маршрут, перейдіть на головну сторінку Яндекс.Карт (вкладка з будиночком ліворуч від карти) і натисніть посилання Схема метро.

Потім задайте початкову та кінцеву станції. Їх можна вибрати прямо на схемі, натиснувши на назву станцій.

На схемі з'явиться маршрут, а ліворуч від схеми відобразиться докладна розшифровка маршруту із зазначенням приблизного часу шляху. При розрахунку часу враховується тільки поїздка між станціями і перехід з лінії на лінію (час спуску і підйому ескалаторами на початковій та кінцевій станціях не враховується). Для переходів і поїздок береться середній час, та іноді на кілька хвилин він може відрізнятися від реального.

Щоб побудувати інший маршрут, натисніть кнопку Почати заново.

Ви можете поділитися маршрутом зі знайомими. Для цього натисніть посилання Отримати посилання на маршрут і скопіюйте потрібні посилання. Результат вставки виглядатиме приблизно так:

Метро на Яндекс.Картах Від станції «Святошин» до Печерської приблизно 24 хвилини