Карти

Дорожні розв'язки

Про сервіс

Дорожні розв'язки — це зручні інтерактивні схеми, за допомогою яких можна зорієнтуватися на дорозі — як краще проїхати до місця призначення і не пропустити потрібного повороту в складних ситуаціях.

Зараз дорожні розв'язки доступні на карті Києва.

Як подивитися дорожні розв'язки

На панелі інструментів натисніть на кнопку "Показати на карті" та поставте галочку в пункті "Розв'язки". Оскільки поки що дорожні розв'язки доступні тільки для Києва, то і в меню цей пункт з'являється лише при перегляді карти цього міста.

На фрагменті карти, яку ви переглядаєте, ви побачите піктограми з позначенням розв'язки. Натискаючи на значки, можна детально ознайомитися зі схемою дорожньої розв'язки.

Якщо ви не бачите значків після натискання кнопки, то, швидше за все, жодної дорожньої розв'язки на цьому фрагменті карти немає — спробуйте змінити фрагмент або масштаб карти.

Щоб прибрати значки з карти, зніміть галочку біля пункту "Розв'язки".

Робота з інтерактивною схемою розв'язки

Щоб зорієнтуватися, як краще проїхати, послідовно зазначте на схемі напрямок в'їзду і виїзду, клікаючи на сірі стрілочки.

Після того, як в'їзд і виїзд зазначено, на дорожній розв'язці зеленою лінією буде показано, як вам потрібно проїхати.

Щоб отримати можливість побудувати маршрут знову, натисніть на кнопку "Видалити".

Вікно зі схемою дорожньої розв'язки можна закрити натисканням клавіші Esc.

Друк схеми розв'язки.

Вибраний на схемі маршрут можна відправити на друк. Для цього натисніть на посилання "Друк".

Я не бачу дорожніх розв'язок на карті

Щоб побачити значки дорожніх розв'язок для карти Києва, потрібно збільшити масштаб карти — на дрібніших масштабах значки не показуються.

Якщо ви бачите значки розв'язок, але при натисканні на них відкривається пусте вікно, швидше за все, причина в тому, що у вас не встановлено Adobe Flash Player. Для повноцінної роботи з картами вам потрібно завантажити і встановити його.