Карти

Затори на маршруті

Яндекс.Затори вміють показувати не тільки ситуацію в місті у цілому, але й завантаженість конкретного маршруту. Тож ви завжди можете дізнатися, скільки приблизно часу займе поїздка вашим звичним маршрутом, наприклад від дому до роботи або назад.

Налаштувати інформер Яндекс.Заторів для свого маршруту можна на головній сторінці Яндекса. Для цього натисніть на посилання Персональні налаштування у верхній частині головної сторінки Яндекса та виберіть у меню Налаштувати Яндекс Блоки на головній сторінці буде виділено кольором. Потім натисніть значок шестірні у правому верхньому куті інформера Яндекс.Заторів.

У вікні, що відкрилося, введіть початковий і кінцевий пункти вашого маршруту. Введіть їх та, якщо потрібно, уточніть запропонований маршрут. Для цього натисніть кнопку уточнити маршрут і встановіть проміжні точки.

Після того як ви натиснете кнопку Зберегти, на головній сторінці Яндекса з'явиться інформер, що показує завантаженість вашого маршруту:

Щоб змінити маршрут, наведіть курсор на інформер й натисніть на значок шестірні, що з'явився. У вікні, що відкрилося, відредагуйте свій маршрут.