Про Яндекс.Карти

Яндекс.Карти — це пошуково-інформаційний сервіс, який дає можливість:

Мобільні Яндекс.Карти

Мобільні Яндекс.Карти допоможуть вам швидко зорієнтуватися на місцевості, а також спланувати поїздку машиною або громадським транспортом.

Крім того, встановивши мобільні Яндекс.Карти, ви зможете взяти участь у формуванні картини завантаженості доріг на Яндекс.Заторах: дані про швидкість руху надходять не лише від компаній-партнерів, але і від користувачів мобільних Яндекс.Карт. При цьому всі дані знеособлюються та не містять ніякої інформації про користувача і його автомобіль.

Докладніше: про мобільні Яндекс.Карти та про інші мобільні програми Яндекса.

API Яндекс.Карт

API Яндекс.Карт — це сервіс, за допомогою якого ви можете встановити Яндекс.Карти на свій сайт. API надає доступ до усього вмісту Яндекс.Карт — сотень детальних схем міст, супутникових знімків, а також до даних Довідника і пошуку за організаціями.

За допомогою API Яндекс.Карт ви зможете створити інтерактивну карту, показати на ній ваші дані та реалізувати геосервіси будь-якої складності.

Народна карта Яндекса

Народна карта — це сервіс Яндекса, на якому карти користувачі малюють власноруч. Ви можете намалювати свої будинок і вулицю, школу, магазини або навіть ціле місто.

Для того щоб почати малювати Народну карту, достатньо авторизуватися на Яндексі.