Фотографії

До об'єктів на карті може бути прив'язано фотографії.

Щоб побачити їх усі, натисніть на кнопку (Панорами вулиць і фотографії) та в контекстному меню виберіть пункт Фото. Натисніть на зменшену фотографію ─ відкриється вікно перегляду фотографій.

Щоб побачити фотографію конкретного об'єкта (будівлі чи організації), відкрийте картку об'єкта та натисніть на кнопку (зменшену фотографію), на якій зазначено кількість пов'язаних із об'єктом фотографій. Відкриється вікно перегляду фотографій. Щоб вимкнути відображення фотографій, повторно натисніть на кнопку Панорами вулиць і фотографії.

Вікно перегляду фотографій містить:

 • фотографію об'єкта і вказівку на джерело фотографії, а також посилання на галерею зображень, що належить автору цієї фотографії;

 • кнопки:

  • Перейти до наступної (стрілка праворуч) або попередньої (стрілка ліворуч) фотографії, прикріпленої до об'єкта. Кнопки доступні, якщо до об'єкта прив'язано кілька фотографій.

  • Додати фото.

   Після натискання на цю кнопку відкриється вікно додавання фотографії до фотографій, прив'язаних до об'єкта.

   Ви можете перетягнути у вікно потрібну фотографію або вибрати її у стандартному вікні вибору файлу.

   Ви можете додати не більше п'ятнадцяти фотографій; величина файлу фотографії не повинна перевищувати 10 мегабайт.

   Ця кнопка доступна для фотографій, прив'язаних до організації.

   Кнопка Додати фотографію також є у картці організації.
  • Поділитися : .

  • Поскаржитися на фотографію: .

   Після натискання на цю кнопку відкриється меню, у якому слід вибрати потрібний пункт («Неприйнятний зміст» або «На фото не ця організація») ─ відповідну скаргу буде надіслано на сервіс. Ця кнопка доступна для фотографій, прив'язаних до організації.

  • Закрити (вікно перегляду): .