Поділитися посиланням

Надіслати посилання

Поділитися фрагментом карти

Поділитися відкритим фрагментом карти і тими результатами, які на ній відображаються (наприклад, знайденим об'єктом або побудованим маршрутом), можна двома способами:

 • Скопіюйте адресу з рядка браузера; за цим посиланням інший користувач побачить той же фрагмент карти.

 • Натисніть на кнопку Поділитися на карті.

  У формі, що відкрилася, або натисніть на значок потрібної соціальної мережі, щоб розмістити посилання автоматично, або скопіюйте посилання на карту, щоб надіслати його іншому користувачеві.

Поділитися фрагментом панорами

Натисніть на кнопку Поділитися на панорамі.

У формі, що відкрилася, або натисніть на значок потрібної соціальної мережі, щоб розмістити посилання автоматично, або скопіюйте посилання, щоб надіслати його іншому користувачеві.

Поділитися фотографією

Натисніть на кнопку Поділитися на фотографії.

У формі, що відкрилася, або натисніть на значок потрібної соціальної мережі, щоб розмістити посилання автоматично, або скопіюйте посилання, щоб надіслати його іншому користувачеві.

Поділитися своєю картою

Якщо ви створили свою карту, ви можете скопіювати посилання на вашу карту і поділитися ним із друзями. Докладніше див. у розділі Мої карти (конструктор карт).

Розмістити карту або панораму на сайті або у блозі

Розмістити фрагмент карти

Натисніть на кнопку Поділитися на карті.

У формі, що відкрилася, скопіюйте код для вставлення на сайт, щоб використовувати на своєму сайті карту і ті результати, які на ній відображаються (наприклад, знайдений об'єкт або побудований маршрут).

Натисніть на кнопку Попередній перегляд, і у вікні, що відкрилося, ви зможете побачити, як саме виглядатиме карта на сайті:

Ви можете модифікувати код для вставлення на сайт таким чином, щоб топоніми на відображуваній карті й елементи керування на ній було локалізовано потрібною мовою з урахуванням специфіки окремих країн. Наприклад, щоб використовувалися потрібні одиниці вимірювання (кілометри або милі) для позначення відстані між об'єктами або швидкості руху маршрутом.

Для цього додайте у скопійований код параметр lang. Він визначить мову і локаль (регіон) карти, яка відображатиметься на сайті, та її інтерфейсу. Значення параметра задається як зазначення коду мови у форматі ISO 639-1 (наприклад, uk — українська, ru — російська) та коду регіону у форматі ISO 3166-1 (наприклад, UA — Україна, RU — Росія). Так запис lang="tr_TR" визначить використання турецької мови у Туреччині.

Наприклад:

 • параметр не задано —

  <iframe src="https://api-maps.yandex.ru/frame/v1/-/CVh7YBYg?" width="560" height="400" frameborder="0"></iframe>

 • параметр задано (англійська мова для Росії) —

  <iframe src="https://api-maps.yandex.ru/frame/v1/-/CVh7YBYg?lang=en_RU" width="560" height="400" frameborder="0"></iframe>

https://api-maps.yandex.ru/frame/v1/-/CVh7YBYg?lang=en_RU

Якщо параметр lang не задано, то регіон та мову у разі перегляду карти буде визначено відповідно до налаштувань карти під час отримання коду. Для України та Росії регіон і мову під час перегляду карти буде визначено налаштуваннями паспорта користувача. Наприклад, якщо у паспорті користувача зазначено російську мову, і з Києва він дивитиметься карту, створену в регіонах UA або RU, то він завжди побачить карту російською мовою, локалізовану для України.

Якщо параметр lang задано, то регіон визначатиметься заданим значенням, незалежно від домену, на якому створено карту.

Підтримувані значення параметра:

 • ru_RU: російська, Росія;

 • en_US: англійська, США;

 • en_RU: англійська, Росія;

 • ru_UA: російська, Україна;

 • uk_UA: українська, Україна;

 • tr_TR: турецька, Туреччина.

Примітка.

Для регіонів UA, RU і TR відстань показується у кілометрах, для US — у милях.

Параметр аналогічний параметру lang, використовуваному в API Яндекс.Карт.

Розмістити свою карту

Якщо ви побудували свою карту, ви можете скопіювати код для вставлення на сайт, щоб використовувати цю карту на своєму сайті. Докладніше див. у розділі Мої карти (конструктор карт).

Розмістити фрагмент панорами

Натисніть на кнопку Поділитися на панорамі.

У формі, що відкрилася, натисніть на кнопку Вставити на сайт .

У формі, що відкрилася, задайте розміри панорами (у пікселях) та скопіюйте код для вставлення на сайт.

Фрагмент карти або панорами можна опублікувати на сайті або у блозі за допомогою API Яндекс.Карт. API надає доступ до всього вмісту Яндекс.Карт — сотень детальних схем міст, супутникових знімків тощо. При цьому ви можете створити власну схему та розмістити на ній усі потрібні об'єкти і коментарі (див. розділ Мої карти (конструктор карт)).