Карта посилань

Карта посилань — інструмент для вимірювання статистики переходів за посиланнями на вашому сайті. Посилання на карті підсвічуються різними кольорами залежно від їх популярності.

Під час кліка на посилання відображаються такі дані:

 • кількість переходів за посиланням;
 • частка переходів відносно інших посилань на сторінці.
Примітка.
 • Карта відображається лише на тих сторінках сайту, де встановлено лічильник Яндекс.Метрики, а також, якщо на сайті використовується кодування UTF-8.
 • У звіті не підсвічуються посилання, що ведуть на редирект (у тому числі внутрішній редирект). Метрика дозволяє відображати на карті посилання, що перенаправляють на інші сайти, за допомогою параметра <trackLinks
 • Під час побудови карти з URL виключаються такі елементи, як www, рекламні мітки і частина посилання після # (включно), але не виключаються звичайні параметри URL. Тому карта кліків для сторінок http://example.com?id=1 та http://example.com?id=2 буде різною.
 • Версії 8.0 і нижчі браузера Internet Explorer не підтримуються.

Статистика за групою сторінок

Для перегляду статистики за групою сторінок можна використовувати додаткові символи у полі для введення URL.

Символи, що використовуються під час відображення статистики
СимволОписПриклад
*Відповідає будь-якій кількості будь-яких символів

Відобразити дані за всіма сторінками, URL яких починається з https://example.com/goods/, включаючи зазначену сторінку: https://example.com/goods/*.

Якщо ввести в поле адресу без символів, Метрика запропонує вам у випадній підказці рядок із символом *

~Умова є регулярним виразомВідобразити дані за сторінками, URL яких задовольняє регулярний вираз. Наприклад, ~http://example.com/.*

Розглянемо приклад. Необхідно отримати статистику за сторінками, що входять до каталогу https://example.com/goods/. Щоб дані відобразилися на карті, введемо у поле адресу https://example.com/goods/* (після введення цю ж адресу буде відображено у випадній підказкці). Дані завантажаться автоматично.

Карту буде відображено на найпопулярнішій сторінці сайту, URL якої відповідає зазначеній умові. Числові показники (кількість переходів за посиланням, частка переходів) будуть об'єднаними для всіх сторінок, що відповідають умові.

Показ даних в iframe

Якщо ваш сайт захищено від показу в iframe (тобто в налаштуваннях сервера використовується заголовок X-Frame-Options), зібрані дані будуть недоступні для перегляду. Щоб переглянути дані про відвідування сайту, необхідно додати в налаштування сервера виняток для домену webvisor.com і його піддоменів, а також для домену вашого сайту за допомогою регулярного виразу

^https?:\/\/([^\/]+\.)?(yourdomain\.com|webvisor\.com)\/

Якщо ви використовуєте nginx, додайте такі винятки в конфігурацію:

location / {
    set $frame_options '';
    if ($http_referer !~ '^https?:\/\/([^\/]+\.)?(yourdomain\.com|webvisor\.com)\/'){
      set $frame_options 'SAMEORIGIN';
    }
    add_header X-Frame-Options $frame_options;
    ...
  }

де yourdomain\.com — ім'я домену вашого сайту. Використовуйте доменну зону вашого сайту (може відрізнятися від .com).

Обмеження розміру сторінок

Для відображення даних на карті слід дотримуватися певного обмеження розміру сторінок сайту. Нижче подано значення для відображення карти у різних браузерах:

БраузерМаксимальна висота/ширина сторінки (у пікселях)Максимальна кількість пікселів
Mozilla Firefox32 767472 907 776 (22 528 x 20 992)
Chrome32 767268 435 456 (16 384 x 16 384)
Internet Explorer8 19267 108 864 (8 192 x 8 192)