Метрика

Керування доступом до лічильників

Власник акаунту в Яндекс.Метриці може керувати доступом до своїх лічильників.

Гостьовий доступ

Щоб дати доступ до вашої статистики іншому користувачеві, виконайте дії, описані нижче.

  1. На вкладці Доступ (у блоці Індивідуальний доступ) натисніть на кнопку Додати користувача.
  2. У вікні введіть логін користувача, якому надається доступ, і у випадному списку виберіть рівень доступу:
    • «Лише перегляд» — користувач може лише переглядати налаштування і статистику за вашим лічильником. При цьому користувач не зможе зберігати сегменти під час формування звіту, зберігати звіт, додавати його у вибране.
    • «Доступ на редагування» — користувач зможе повністю керувати лічильником (за винятком його видалення).
  3. Натисніть на кнопку Додати, а потім — Зберегти.

Щоб надати доступ для перегляду вашої статистики будь-яким користувачам, у блоці Публічний доступ до статистики встановіть перемикач у положення Увімк. З'явиться поле з URL, за яким буде доступна статистика цього лічильника.

Щоб переглянути статистику, користувач повинен бути зареєстрованим та авторизованим на Яндексі. Якщо на вашому сайті встановлено інформер Яндекс.Метрики, то доступ до публічної статистики можна отримати, клікнувши на інформер.

Публічний доступ дозволяє переглядати звіти щодо сайту, крім інформації стосовно пошукових фраз, даних Вебвізора, Директа.

Представницький доступ

Систему представників призначено для спільного і рівноправного керування лічильниками Яндекс.Метрики з кількох акаунтів.

Власник акаунту в Яндекс.Метриці може додати представницький доступ до свого акаунту будь-якому користувачеві, який має логін на Яндексі. Представник отримує повні права перегляду, редагування і видалення всіх лічильників акаунту (у тому числі гостьових).

Щоб додати нового представника, перейдіть у розділ Представники і в полі Новий представник введіть його логін.

Під час створення нового лічильника доступ до нього автоматично буде надано всім доданим представникам.

Щоб перейти до перегляду і редагування лічильників під іншим обліковим записом, представником якого ви є, скористайтеся посиланням Обліковий запис у правому верхньому куті сторінки.