Звіти групи «Технології»

Лічильник Метрики збирає дані про пристрої та програмне забезпечення, яке використовують відвідувачі сайту. Звіти, у яких представлено ці дані, наведено нижче. Звіти підтримують сегментацію і вибір цілі.

Браузери

Звіт за браузерами та їх версіями.

Роздільна здатність дисплеїв
Звіт за роздільною здатністю екранів. Також містить агреговану інформацію за типами екранів: стандартні, широкоформатні, мобільні.
Операційні системи
Звіт за операційними системами та їх версіями.
Пристрої
Звіт за типами пристроїв, з яких відвідувачі переглядали сайт. Звіт допомагає отримати дані про кількість користувачів мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів, планшетів), а також про виробників і моделі цих пристроїв.
Версії Flash і Silverlight
Звіти за версіями використовуваних плагінів.
Наявність блокувальників реклами

Звіт про візити відвідувачів, у яких встановлено найпоширеніші блокувальники реклами: Adblock, Adblock Plus, Adguard, uBlock тощо. Деякі технології можуть блокувати сам лічильник Метрики. Тому статистичні показники можуть відрізнятися від реальних у меншу сторону.

Приклад. Джерела відвідуваності сайту

Інформація про блокувальників реклами може бути корисною у разі аналізу джерел відвідуваності сайту. Звіт дає можливість зрозуміти, який відсоток відвідувань із різних джерел було заблоковано.

Щоб сформувати такий звіт, перейдіть у розділ Звіти → Стандартні звіти → Джерела → Джерела (зведення) і додайте метрику Метрики → Технології → Блокувальники реклами.

Приклад. Операційні системи і браузери відвідувачів сайту

Іноді можуть бути корисними дані про операційну систему і браузер, на яких встановлено блокувальники реклами. Для формування такого звіту перейдіть у розділ Звіти → Стандартні звіти → Технології → Операційні системи. Потім додайте групування Групування → Технології → Браузер і метрику Метрики → Технології → Блокувальники реклами.

Наявність Java
Звіт про візити відвідувачів із встановленою платформою Java.
Наявність Cookies
Звіт про візити відвідувачів із вимкненими соокіеѕ.
Наявність JavaScript
Звіт про візити відвідувачів із вимкненим JavaScript (ECMAScript).