Вхід на Яндекс.Музику

Навіщо потрібна авторизація?

Ви можете використовувати програму, навіть не авторизувавшись у ній, проте у цьому випадку більшість можливостей Яндекс.Музики будуть недоступні: ви зможете слухати лише добірки та неперсональні рекомендації.

Авторизація на Яндекс.Музиці дає можливість:

Реєстрація акаунту

Примітка.

Для доступу до всіх персональних сервісів Яндекса (Музики, Радіо, Пошти тощо) можна використовувати один загальний акаунт. Якщо ви зареєстровані на одному із цих сервісів, використовуйте цей же акаунт і для авторизації на Яндекс.Музиці.

Щоб створити акаунт:

 1. У лівому верхньому куті екрана натисніть на значок  і виберіть пункт Авторизуватися.

 2. Виберіть спосіб створення акаунту:

  • Щоб зареєструватися вручну, натисніть на посилання Реєстрація. Потім зазначте інформацію про себе і завершіть створення акаунту.

  • Щоб створити акаунт на основі профілю соціальної мережі, натисніть на значок потрібної мережі та дозвольте програмі доступ до неї. Для вас буде зареєстровано акаунт Яндекса, прив'язаний до соціального профілю (докладніше див. у розділі Вхід за допомогою соціальних мереж Допомоги Яндекс.Паспорта).

Після завершення реєстрації автоматично відбудеться авторизація у програмі. Ви можете керувати створеним профілем Яндекс.Музики, для цього у лівому верхньому куті екрана натисніть на значок  і в меню програми натисніть на свій портрет.

Авторизація у програмі

Примітка.

Ми рекомендуємо використовувати один і той же акаунт як у програмі, так і у веб-версії Яндекс.Музики. Так ви зможете формувати єдину колекцію музики, всі зміни у якій синхронізуватимуться.

Щоб авторизуватися у програмі:

 1. У лівому верхньому куті екрана натисніть на значок  і виберіть пункт Авторизуватися.

 2. Введіть логін і пароль або авторизуйтеся за допомогою профілю у соціальній мережі.

Якщо акаунту у вас ще немає, вам потрібно зареєструватися.

Програма запам'ятовує останній використовуваний обліковий запис — якщо ви не виходили з акаунту, то під час наступного запуску повторно авторизуватися буде не потрібно.

Використання кількох акаунтів

Щоб додати ще один акаунт у програму:

 1. Вийдіть із поточного акаунту. Для цього перейдіть у свій профіль і в правому верхньому куті екрана натисніть на значок .

 2. У лівому верхньому куті екрана натисніть на значок  і виберіть пункт Авторизуватися.

 3. Натисніть на посилання Вибрати інший акаунт.

 4. Увійдіть за допомогою іншого облікового запису або зареєструйте новий акаунт.

Ви можете авторизуватися за допомогою будь-якого із раніше доданих акаунтів без введення пароля:

 1. Вийдіть із поточного акаунту.

 2. У лівому верхньому куті екрана натисніть на значок і виберіть пункт Авторизуватися.

 3. Гортайте екран праворуч або ліворуч, поки не перейдете до потрібного акаунту.

 4. Натисніть на кнопку Продовжити.

Що робити, якщо я забув логін або пароль?

Якщо ви не пам'ятаєте логін або пароль для входу на Яндекс.Музику, скористайтеся рекомендаціями у розділі Вирішення проблем Допомоги Яндекс.Паспорта.

Як стерти акаунт із пристрою?

Паролі від всіх акаунтів зберігаються на пристрої, щоб під час входу у програму або зміни облікового запису вам не доводилося щоразу вводити пароль заново. Якщо ви збираєтеся передати комусь пристрій, зітріть на ньому свої акаунти:

 1. Вийдіть із поточного акаунту.

 2. Гортайте екран праворуч або ліворуч, поки не перейдете до акаунту, який потрібно видалити.

 3. Натисніть на портрет акаунту та утримуйте його кілька секунд, потім підтвердьте видалення облікового запису із пристрою.

Як видалити акаунт Яндекс.Музики?

Для авторизації на Яндекс.Музиці використовується єдиний акаунт Яндекса. У разі його видалення ви втратите дані, що зберігаються на усіх пов'язаних з цим акаунтом персональних сервісах (Пошті, Диску тощо). Крім того, у разі видалення запису остаточно видалиться ваша фонотека.

Якщо ви оплатили періодичну підписку і хочете видалити акаунт, щоб скасувати її, перегляньте рекомендації у розділі subscription.html#subscription__cancel. Якщо ви видаляєте акаунт, щоб не отримувати сповіщення від Яндекс.Музики, вимкніть їх у налаштуваннях веб-версії сервісу.

Про те, як видалити акаунт Яндекса, див. розділ Видалення акаунту Допомоги Яндекс.Паспорта.

Увага.

Видалення акаунту не призводить до автоматичного скасування оформленої підписки. Якщо у вас є активна підписка, попередньо скасуйте її вручну.

Підписку, оформлену через магазин Google Play, можна скасувати самостійно навіть після видалення акаунту. Якщо ви видалили акаунт і забули скасувати підписку, оформлену у веб-версії сервісу, зверніться до служби підтримки.