Встановлення, налаштування та оновлення

Вимоги до пристрою

Мінімальні вимоги до пристрою:

Версія Android 4.1 Jelly Bean або пізніша версія
Вільне місце 70 МБ
Процесор 1 ГГц
Оперативна пам'ять 1 ГБ
Підключення до інтернету 384 Кбіт/с

Оновлення програми

Як правило, операційна система пристрою автоматично визначає, що для програми було випущено оновлення, і пропонує встановити його. Крім цього, ви можете вручну оновити Яндекс.Музику до останньої версії:

 1. На мобільному пристрої відкрийте програму Play Маркет.

 2. У лівому верхньому куті екрана натисніть на кнопку і виберіть пункт Мої додатки й ігри.

 3. Натисніть на рядок Яндекс.Музика.

 4. Натисніть на кнопку Оновити.

  Примітка. Якщо у вас вже встановлено останню версію програми, то замість кнопки Оновити відображається кнопка Відкрити.

Налаштування програми

У лівому верхньому куті екрана натисніть на значок . Відкриється меню програми, у його верхній частині натисніть на значок . Ви можете змінити такі основні параметри:

Назва Опис

Підключення до інтернету

Дозволяє обмежити доступ в інтернет під час прослуховування музики:

 • Wi-Fi та моб. інтернет — прослуховування музики з каталогу сервісу доступне за будь-якого способу підключення до інтернету. Зверніть увагу, що під час прослуховування музики через мобільний інтернет можливі значні витрати тарифікованого трафіку.

 • Лише Wi-Fi — прослуховування музики з каталогу сервісу доступне, лише якщо пристрій підключено до мережі Wi-Fi. У цьому режимі не використовується мобільний інтернет, але за межами мережі Wi-Fi ви зможете слухати лише збережені треки

  .
 • Офлайн-режим — програмою заборонено доступ в інтернет, прослуховування музики з каталогу сервісу недоступне. Використовуйте цей режим, якщо ви слухаєте лише збережені треки.

Автозавантаження треків

Вмикає автоматичне збереження всіх треків, що прослуховуються у фонотеці. Збережені треки можна слухати в офлайн-режимі.

Темна тема

Змінює колірну схему програми.

Висока якість звуку

Дозволяє слухати музику з максимально доступним бітрейтом.

У каталозі сервісу може бути кілька варіантів одного й того ж треку з різною якістю звуку. Зазвичай варіант для відтворення вибирається автоматично, залежно від пропускної здатності інтернет-каналу, але не вище середньої якості. При увімкненій опції завжди відтворюватиметься найякісніший варіант.

Висока якість звуку доступна лише після оплати підписки. Прослуховування музики з високим бітрейтом збільшує споживання трафіку.

Збережені треки

Відкриває розділ, у якому можна подивитися обсяг збереженої музики і видалити усі треки із пристрою.

Де зберігати музику

Визначає місце зберігання треків на пристрої.

Еквалайзер

Дозволяє налаштувати параметри звуку на пристрої.

Крім того, у розділі налаштувань ви можете імпортувати треки, активувати промо-код, подивитися інформацію про програму та ліцензійну угоду, а також написати службі підтримки Яндекс.Музики.