Прослуховування музики

Щоб розпочати прослуховування музики, знайдіть потрібний трек, добірку, плейлист або альбом. Для відтворення треку натисніть на його назву. Якщо ви хочете прослухати добірку, плейлист або альбом, відкрийте його і натисніть на значок .

 1. Керування плеєром
 2. Скільки я заплачу за інтернет?
 3. Скроблінг на Last.fm

Керування плеєром

За замовчуванням плеєр відкривається у згорнутому вигляді та розміщується у нижній частині екрана. Так можна переміщуватися розділами програми, проте більшість функцій плеєра будуть вам недоступні. Натисніть на рядок плеєра, щоб відкрити його повну версію.

Ви можете керувати відтворенням за допомогою таких команд:

Значок Дія

Згорнути плеєр у рядок

Відкрити чергу відтворення

Додати трек до фонотеки

Перейти до попереднього або наступного треку

Розпочати або призупинити відтворення треку

Відкрити контекстне меню треку:

 • — додати трек до плейлиста;
 • — поділитися треком;
 • — перейти до альбому, що містить трек;
 • — подивитися усі треки виконавця у фонотеці (якщо у вашій фонотеці немає треків виконавця, то буде показано його треки у каталозі Яндекс.Музики);
 •  — зберегти трек для прослуховування в офлайн-режимі або видалити збережений трек із пристрою;
 • — видалити трек із черги відтворення;
 • — показати текст треку.

Після завершення черги відтворення розпочати її заново. Якщо ви хочете зациклити відтворення лише поточного треку, натисніть на значок двічі.

Увімкнути високу якість звуку. Зверніть увагу, що висока якість звуку збільшує споживання трафіку.

Відтворювати треки у випадковому порядку

Скільки я заплачу за інтернет?

Середні витрати трафіку під час прослуховування однієї години музики становлять:

 • якщо ви слухаєте музику зі звичайною якістю звуку — 85 МБ;

 • якщо ви слухаєте музику з високою якістю звуку — 145 МБ.

Вартість передавання одного мегабайта даних визначається тарифами вашого мобільного оператора.

Програма автоматично зберігає кілька останніх прослуханих треків. Під час їх повторного прослуховування дані з інтернету не запитуватимуться, а завантажаться з кешу. Це дозволяє знизити витрати трафіку.

Для прослуховування музики через мобільний інтернет найкраще використовувати безлімітний тариф. Якщо можливості підключити такий тариф немає, ми рекомендуємо завантажувати музику на пристрій через мережу Wi-Fi та в разі виходу з дому вмикати у програмі офлайн-режим.

Увага.

Тарифи на мобільний інтернет у роумінгу значно вищі за тарифи у домашній мережі. Якщо ви плануєте поїздку в інший регіон або за кордон, наполегливо рекомендуємо використовувати програму лише в офлайн-режимі.

Скроблінг на Last.fm

Яндекс.Музика дозволяє транслювати інформацію про треки, що прослуховуються, у свій профіль на музичному сервісі Last.fm. За допомогою трансляції (скроблінгу) ви можете зберігати на Last.fm історію прослуховувань, крім того, передавана інформація використовуватиметься для поліпшення персональних музичних рекомендацій на цьому сервісі.

Щоб транслювати інформацію про треки, що прослуховуються у програмі, увімкніть скроблінг у налаштуваннях веб-версії сервісу. При цьому переконайтеся, що скроблінг увімкнено для того ж акаунту, який ви використовуєте у програмі.

Дані про прослухані треки надсилаються на Last.fm не одразу, а групами по 25 записів.