Керування фонотекою. Фрази

Фонотека — це особиста колекція, до якої ви можете додавати вподобані треки, добірки й альбоми, а також виконавців, про концерти і нові треки яких ви хочете отримувати сповіщення. Фонотека закріплюється за акаунтом і синхронізується з веб-версією сервісу.

Перегляд фонотеки

У розділі Треки відображаються усі треки, додані до фонотеки (як у складі альбомів і добірок, так і окремо).

  • Улюблені — альбоми або виконавці, додані вами до фонотеки;

  • Моя музика — альбоми або виконавці, що не додавалися спеціально, але окремі треки яких є у вас у фонотеці.

  • Мої — плейлисти, створені вами, а також автоматично створювані плейлисти;

  • Улюблені — плейлисти, створені з добірок.

Ви можете шукати і прослуховувати музику у фонотеці.

Примітка.

Деякі треки у фонотеці позначаються значком і недоступні для прослуховування. Це означає, що у Яндекса поки немає прав на використання цих треків у програмі або у вашому регіоні. Ми робимо все можливе, щоб домовитися про такі права із правовласниками музики.

Додавання музики

До фонотеки додаються всі треки, добірки, альбоми і виконавці, яких ви позначили значком .

Трек можна додати під час прослуховування у плеєрі, а також відкривши контекстне меню треку в черзі відтворення або в результатах пошуку. Щоб відкрити контекстне меню, у рядку треку натисніть на значок .

Дбоірку, альбом або виконавця також можна додати через контекстне меню або відкривши їх у програмі.

Треки, що додаються, зберігаються у плейлист Мені подобається, при цьому Яндекс.Музика автоматично зберігає у фонотеці виконавця треку й альбом, у який входить трек. При додаванні альбому до фонотеки також зберігається і його виконавець.

Крім додавання музики вручну, фонотека поповнюється в таких випадках:

  • Коли ви зберігаєте музику в плейлист або для прослуховування в офлайн-режимі, а також коли імпортуєте музику із пристрою.

  • При поповненні фонотеки у веб-версії сервісу.

  • Коли ви ставите позначку треку на Яндекс.Радіо. Для синхронізації профілів необхідно використати єдиний акаунт і у Яндекс.Музиці, і у Яндекс.Радіо. Додані треки зберігаються у плейлист Сподобалося на Радіо.

  • Коли ви позначаєте на Facebook, що вам подобається виконавець. Щоб поповнювати фонотеку цим способом, підключіть до профілю Яндекс.Музики ваш профіль на Facebook. Додані виконавці відображаються Улюблені розділу Виконавці.

Яндекс.Музика розсилає сповіщення про концерти і нові треки усіх виконавців, доданих до фонотеки. Змінити налаштування сповіщень можна в налаштуваннях веб-версії сервісу.

Видалення музики

Щоб видалити музику з фонотеки, натисніть на значок у контекстному меню треку, альбому або добірки чи відкрийте запис у програмі та натисніть на значок там. Значок не відображається для музики, доданої до фонотеки автоматично, вручну створених плейлистів, а також треків із Яндекс.Радіо. Щоб видалити їх, у контекстному меню виберіть команду .

Примітка.

Якщо музику, що видаляється з фонотеки, було збережено для прослуховування в офлайн-режимі, вона автоматично видалиться і з пам'яті пристрою.

Синхронізація фонотеки

Синхронізація виконується автоматично при авторизації у програмі. Під час синхронізації усі зміни фонотеки, зроблені у програмі, переносяться у веб-версію сервісу, і навпаки.

Щоб синхронізувати який-небудь розділ фонотеки вручну, відкрийте його і посуньте екран зверху вниз.