Прослуховування музики. Фрази

Щоб почати прослуховування музики, знайдіть потрібний трек, добірку, плейлист або альбом. Для відтворення треку натисніть на його назву.

Керування плеєром

За замовчуванням плеєр відкривається у згорнутому вигляді та розміщується в нижній частині екрана. Так можна переміщуватися розділами програми, проте більшість функцій плеєра будуть вам недоступні. Натисніть на рядок плеєра, щоб відкрити його повну версію.

Ви можете керувати відтворенням за допомогою таких команд:

Значок Дія

Згорнути плеєр у рядок

Відкрити чергу відтворення та історію прослуханих треків

Додати трек у фонотеку

Перейти до попереднього або наступного треку

Почати або призупинити відтворення треку

Відкрити контекстне меню треку:

  • — поділитися треком
  • — перейти до альбому, що містить трек
  • — показати текст треку

Після завершення черги відтворення почати її наново. Якщо ви хочете зациклити відтворення тільки поточного треку, натисніть на значок двічі

Увімкнути високу якість звуку. Зверніть увагу, що висока якість звуку збільшує споживання трафіку

Відтворювати треки у випадковому порядку

Скільки я заплачу за інтернет?

Середня витрата трафіку при прослуховуванні однієї години музики становить:

  • якщо ви слухаєте музику зі звичайною якістю звуку — 85 МБ;

  • якщо ви слухаєте музику з високою якістю звуку — 145 МБ.

Вартість передачі одного мегабайта даних визначається тарифами вашого мобільного оператора.

Програма автоматично зберігає кілька останніх прослуханих треків. При їх повторному прослуховуванні дані з інтернету запитуватися не будуть, а завантажаться з кешу. Це дає можливість знизити витрати трафіку.

Для прослуховування музики через мобільний інтернет ліпше використовувати безлімітний тариф. Якщо можливості підключити такий тариф немає, ми рекомендуємо завантажувати музику на пристрій через мережу Wi-Fi та при виході з дому вмикати у програмі офлайн-режим.

Увага.

Тарифи на мобільний інтернет у роумінгу значно вищі за тарифи в домашній мережі. Якщо ви плануєте поїздку в інший регіон або за кордон, наполегливо рекомендуємо використовувати програму лише в офлайн-режимі.

Скроблінг на Last.fm

Яндекс.Музика дозволяє транслювати інформацію про треки, що прослуховуються, у свій профіль на музичному сервісі Last.fm. За допомогою трансляції (скроблінгу) ви можете зберігати на Last.fm історію своїх прослуховувань, крім того, передавана інформація використовуватиметься для поліпшення персональних музичних рекомендацій на цьому сервісі.

Щоб транслювати інформацію про треки, що прослуховуються у програмі, увімкніть скроблінг у налаштуваннях веб-версії сервісу. При цьому переконайтеся, що скроблінг увімкнено для того ж акаунту, який ви використовуєте у програмі.

Дані про прослухані треки надсилаються на Last.fm не одразу, а групами по 25 записів.