Встановлення, налаштування та оновлення

Вимоги до пристрою

Мінімальні вимоги до пристрою:

Версія iOS 9.0 або пізніша версія
Вільне місце 45 МБ
Підключення до інтернету 384 Кбіт/с

Оновлення програми

Як правило, операційна система пристрою автоматично визначає, що для програми було випущено оновлення, і пропонує встановити його. Крім цього, ви можете вручну оновити Яндекс.Музику до останньої версії:

  1. На мобільному пристрої відкрийте програму App Store.

  2. У правому нижньому куті екрана натисніть на кнопку Оновлення.

  3. У рядку Яндекс.Музика натисніть на кнопку Оновити.

    Примітка. Якщо у списку оновлень немає Яндекс.Музики, значить, у вас вже встановлено останню версію програми.

Налаштування програми

У лівому верхньому куті екрана натисніть на значок  і виберіть пункт Налаштування. Ви можете змінити такі основні налаштування:

Назва Опис

Підключення до інтернету

Дозволяє обмежити доступ до інтернету під час прослуховування музики:

  • Wi-Fi та моб. інтернет — прослуховування музики з каталогу сервісу доступне за будь-якого способу підключення до інтернету. Зверніть увагу, що під час прослуховування музики через мобільний інтернет можливі значні витрати трафіку, що тарифікується.

  • Лише Wi-Fi — прослуховування музики з каталогу сервісу доступне, лише якщо пристрій підключено до мережі Wi-Fi. У цьому режимі не використовується мобільний інтернет, але за межами мережі Wi-Fi ви зможете слухати лише збережені треки. Перегляд улюблених альбомів, виконавців і плейлистів також буде недоступний.

  • Офлайн-режим — програмі заборонено доступ в інтернет, прослуховування музики з каталогу сервісу недоступне. Використовуйте цей режим, якщо ви слухаєте лише збережені треки.

Висока якість звуку

Дозволяє слухати музику з максимально доступним бітрейтом.

У каталозі сервісу може бути кілька варіантів одного й того ж треку з різною якістю звуку. Зазвичай варіант для відтворення вибирається автоматично, виходячи із пропускної здатності інтернет-каналу, але не вище середньої якості. Якщо опцію увімкнено, завжди відтворюватиметься найякісніший варіант.

Висока якість звуку доступна лише після оплати підписки. Прослуховування музики з високим бітрейтом збільшує споживання трафіку.

Не засинати під час завантаження

Вимикає автоблокування пристрою на час збереження треків.

Як правило, для економії заряду акумулятора пристрій автоматично вимикає екран та блокується через певний період часу. Завантаження даних з інтернету при цьому також переривається. Якщо опцію увімкнено, пристрій не заблокується, поки процес збереження треків не завершиться.

Вимкнення блокування не працює, якщо програму згорнуто.

Автозавантаження треків

Вмикає автоматичне збереження всіх треків у фонотеці, що прослуховуються. Збережені треки можна слухати в офлайн-режимі.

Соціальні мережі

Дозволяє підключити до Яндекс.Музики ваші профілі у соціальних мережах. Якщо у вас є друзі, які користуються Яндекс.Музикою, то вподобані ними на сервісі треки відображатимуться у ваших музичних рекомендаціях.

Крім того, після підключення профілю Facebook музиканти, які сподобалися вам у цій соціальній мережі, автоматично додаються до списку улюблених виконавців фонотеки.

Звільнити місце

Відкриває розділ, у якому можна подивитися обсяг збереженої музики і видалити усі треки із пристрою.

Очистити історію

Очищує історію прослуханих у програмі треків та історію пошукових запитів.

Крім того, у розділі налаштувань ви можете імпортувати треки, поділитися програмою із друзями, подивитися відомості про програму та ліцензійну угоду, а також написати службі підтримки Яндекс.Музики.