Мобільна музика

Як вимкнути автоматичне продовження підписки

У разі оплати підписки через Google Play, iTunes Store або Яндекс.Store можна оформити лише автоматично продовжувану підписку. Після закінчення строку дії підписки з вашого рахунку в Google Play, iTunes Store або Яндекс.Store автоматично зніматиметься плата за наступний період підписки.

Увага! Для одного акаунту в Google Play, iTunes Store або Яндекс.Store можна оформити лише одну підписку. Підписка діє лише для того акаунту на Яндексі, під яким ви увійшли в мобільну програму, коли оплачували підписку.

Щоб вимкнути автоматичне продовження, виберіть спосіб, яким ви оплачували підписку:

Оплата через Google Play

У мобільній програмі перейдіть у свій профіль і виберіть рядок Google Play. Відкриється магазин Google Play, де ви зможете вимкнути автоматичне продовження підписки. Про те, як вимкнути автоматичне продовження підписки, див. на сторінці Довідки Google Play Підписки у Google Play.

Оплата через iTunes Store

У мобільній програмі перейдіть у свій профіль і виберіть рядок Керування підписками. Відкриється магазин iTunes Store, де ви зможете вимкнути автоматичне продовження підписки. Про те, як вимкнути автоматичне продовження підписки, див. на сторінці Довідки iTunes Store Перегляд, змінювання та скасування підписок.

Оплата через Яндекс.Store
 1. У мобільній програмі перейдіть у свій профіль і виберіть рядок Яндекс.Store. Відкриється магазин Яндекс.Store.
 2. Натисніть на кнопку
  [no-highlight[

  У правому верхньому куті вікна програми

  ]no-highlight]
    Мої програми.
 3. Перейдіть на вкладку Мої підписки.
 4. Виберіть потрібну підписку і натисніть на кнопку Скасувати.
 5. Натитсніть на кнопку Ок.