Запитання та відповіді

У яких країнах можна прослуховувати музику?

Музика з ліцензійного каталогу Яндекса доступна для прослуховування на території України, Росії, Білорусі та Казахстану. Для кожної з країн каталог доступний у різному обсязі, залежно від обмежень правовласників.

З оплаченою підпискою сервіс доступний у мобільній програмі у всіх країнах світу.

Як завантажити музику?

На сервісі Яндекс.Музика немає можливості завантажувати треки, але на сторінках деяких альбомів є посилання на сайти сторонніх сервісів, на яких можна купити і завантажити вибраний альбом.

Чому на Яндекс.Музиці немає моєї улюбленої групи?

Усю музику на сервісі ми розміщуємо за ліцензійним договором із власниками прав на неї. Якщо вам не вдається знайти треки того чи іншого виконавця, значить, поки що вони не увійшли до такого договору.

Ми зацікавлені в розширенні нашого каталогу музики і намагаємося домовитися з якомога більшою кількістю правовласників.

Як розмістити музику на сервісі?

Уся музика розміщується на сервісі за ліцензійним договором із правовласниками. У партнера сервісу повинно бути 100 % авторських і 100 % суміжних прав на розміщуваний контент, включаючи обкладинку. Докладніше див. у розділі Умови розміщення музики.

Якщо ви є представником музичного лейбла або дистриб'ютора і хочете стати партнером Яндекс.Музики — напишіть нам на адресу partner@music.yandex.ru.

Якщо ви хочете розмістити на сервісі власні твори, ознайомтеся з умовами розміщення музики.

Як встановлюються жанри і роки випуску альбомів, жанри для виконавців?

Для деяких альбомів і виконавців цю інформацію зазначають правовласники. Якщо жанр і рік не зазначено, їх зазначає команда Яндекс.Музики на підставі інформації, наданої правовласниками.

Якщо ви помітили помилку в даних про жанр або рік випуску треку, будь ласка, повідомте про неї службі підтримки.

Як увімкнути або вимкнути сповіщення про оновлення?

Ви можете отримувати електронною поштою повідомлення:

  • Про новинки музики на сервісі, а також про концерти і нові треки ваших улюблених виконавців. Щоб додати виконавця до списку улюблених, позначте його значком .
  • Про закінчення строку дії підписки в мобільній програмі.

Вмикати і вимикати сповіщення про оновлення, а також змінювати адресу електронної пошти для отримання сповіщень ви можете в налаштуваннях Яндекс.Музики.