Добровільні грошові перекази від користувачів

Як відбувається збирання грошей?

Виконавці, подані на Яндекс.Музиці, можуть розмістити на сторінках зі своєю музикою кнопку Підтримати для збирання грошей від користувачів сервісу. При цьому доступ користувачів до вмісту залишається, як і раніше, вільним. Гроші перераховуються виключно на добровільній основі.

Суму переказу визначає сам користувач з урахуванням обмежень платіжної системи «Яндекс.Деньги».

Щоб приймати грошові перекази від користувачів, виконавцям потрібно дозволити Яндекс.Музиці розмістити на відповідних сторінках сервісу кнопку Підтримати. За допомогою цієї кнопки перераховані кошти надходитимуть на електронний рахунок виконавця у платіжній системі «Яндекс.Деньги».

Як розмістити кнопку для збирання грошей на Яндекс.Музиці?

  1. Переконайтеся, що у вашого виконавця є треки на Яндекс.Музиці.

  2. Відкрийте рахунок у «Яндекс.Деньгах».

  3. Прив'яжіть свій номер телефону до рахунку для швидкого відновлення пароля у випадку втрати.

  4. Проведіть ідентифікацію рахунку, тобто повідомте платіжній системі паспортні дані власника рахунку. Це є обов'язковою умовою для розміщення кнопки для збирання грошей на Яндекс.Музиці. Завдяки цьому користувачі зможуть переконатися, що перераховують гроші саме на гаманець виконавця.

  5. Повідомте номер рахунку та назву виконавця на Яндекс.Музиці за адресою partner@music.yandex.ru. У листі обов'язково представтесь і зазначте у вільній формі свою приналежність до виконавця (наприклад, учасник гурту, уповноважений представник виконавця тощо), а також додайте будь-які відскановані документи, що засвідчують вашу особу і зв'язок із виконавцем.

Як розповісти про збирання грошей?

  • Розмістіть кнопку або форму для збирання коштів на своєму сайті. Щоб їх створити, скористайтеся конструктором «Яндекс.Денег». Ви отримаєте готовий код, який залишиться лише скопіювати і вставити на сторінку сайту.

  • Анонсуйте збір коштів у соціальній мережі або у своєму блозі.

Як користувачі перераховують гроші через Яндекс.Музику?

Якщо виконавець розмістив на Яндекс.Музиці кнопку Підтримати, користувачам достатньо натиснути на цю кнопку і дотримуватися подальших інструкцій. Користувачі можуть вибрати зручний спосіб переказу грошей. Докладнішу інформацію ви можете прочитати у статті Переказ грошей виконавцю.

Чи стягують «Яндекс.Деньги» комісію під час переказу на рахунок виконавця?

0,5 % комісії — стандартна умова для переказів з одного рахунку у «Яндекс.Деньгах» на інший. Вона поширюється і на перерахування коштів на користь артистів на Яндекс.Музиці з рахунку користувача у системі «Яндекс.Деньги».

Комісія за переказ із банківської картки залежить від валюти рахунку та банку, що обробляє платіж. Уточнити розмір комісії ви можете у вашому банку.

Як вивести гроші з рахунку у «Яндекс.Деньгах»?

Вибирайте, як розпорядитися грошима:

Докладнішу інформацію ви можете прочитати на сторінці Як отримувати гроші.

Як безпечно збирати гроші через Яндекс.Музику?

Перш за все, нікому не повідомляйте свій пароль на Яндексі та платіжний пароль від рахунку у «Яндекс.Деньгах». Крім того, ми наполегливо радимо використовувати одноразові паролі, підключити SMS-інформування і не забувати про сучасні способи захисту комп'ютера.

Докладнішу інформацію ви можете прочитати на сторінці Захист рахунку.