Навіщо розміщувати контент на Яндекс.Музиці

На Яндекс.Музиці відвідувачі шукають і прослуховують музику. Щоб розмістити музику на сервісі, правовласникам (юридичним або фізичним особам) необхідно підписати ліцензійні договори з Яндексом.

Що дає розміщення контенту на Яндекс.Музиці?

  1. Представлення музики і виконавців широкому колу користувачів Яндекса — зараз музику у нас щотижня слухають мільйони осіб. Ви можете ознайомити їх із цікавою музикою, талановитими виконавцями, новими альбомами.

    Для усіх виконавців на Яндекс.Музиці створюються оформлені та зрозуміло структуровані сторінки з їхнім контентом — для правовласників це додаткове представництво в інтернеті (візитка).

    Треки з каталогу Яндекс.Музики відображаються не лише на сервісі, але й у результатах пошуку Яндекса (наприклад, результати пошуку на запит « Сплін »).

    Примітка. Яндекс не гарантує, що трек, альбом або виконавця обов'язково буде показано в результатах пошуку і розміщено на першому місці у пошуковій видачі.
  2. Доступ до статистики прослуховування. Ви будете знати, наскільки популярні ваші треки.

  3. Для виконавців — можливість розмістити на сторінках сервісу кнопку для добровільних грошових переказів від користувачів.

Нехай вашу музику почують!