Номер телефону замість логіна

Основний номер телефону, прив'язаний до акаунту, можна підключити як додатковий логін. Зробити це можна як у процесі прив'язки телефону, так і після неї, на сторінці Номери телефонів : просто встановіть прапорець використовувати номер телефону як логін.

Кожен номер телефону може стати додатковим логіном тільки для одного акаунту. При цьому для кожного акаунту можна підключити лише один додатковий логін — таким логіном може стати тільки основний номер телефону.

Припустимо, ви зробили додатковим логіном номер +380 44 1234567. Тепер ви можете:

  • Вводити номер телефону (без плюса і пропусків, наприклад 380441234567) усюди, де вимагається ввести логін Яндекса.

    Виняток — сторінка Відновлення доступу : на ній слід вводити саме той логін, який ви придумали під час реєстрації.

  • Використовувати адресу 380441234567@yandex.ua як поштовий аліас.

Особливості пошти з додатковим логіном

Щоб надіслати лист на таку адресу, номер можна зазначати у будь-якій формі (без пробілів) — Пошта впізнає і +380441234567@yandex.ua, і 0441234567@yandex.ua.

Листи, надіслані на цю адресу, надсилаються у вашу скриньку Яндекс.Пошти (якщо ви її створили). Адреса перестане працювати, якщо ви вимкнете додатковий логін або відв'яжете номер від акаунту.

Якщо номер телефону перейде до іншої людини, і новий власник підключить його як додатковий логін, електронна адреса також перейде до нього. Це можна передбачити:

  • Якщо ви втратили SIM-картку з номером телефону, відновіть у салоні мобільного оператора, перш ніж номер повернеться в обіг.

  • Якщо ви змінили номер, відв'яжіть старий номер і прив'яжіть новий на сторінці Номери телефонів .