Видалення акаунту

Увага. У разі видалення акаунту ваші дані видаляються повністю і безповоротно! Служба підтримки не зможе допомогти вам із відновленням видаленої інформації.

Усі ваші дані, які зберігаються на сервісах Яндекса, прив'язані до вашого акаунту. Видаляючи акаунт, ви також видаляєте всі дані на сервісах — листи в Пошті, зображення на Фотках тощо.

Якщо ви користувалися «Яндекс.Деньгами», Яндекс.Директом або Поштою для доменів, видалити акаунт остаточно буде неможливо: ваші дані на інших сервісах буде видалено, а логін — заблоковано. Акаунтом не можна буде користуватися, а логін не можна буде зареєструвати заново.

Щоб видалити обліковий запис, перейдіть за посиланням Видалити акаунт на сторінці Персональні дані.

Не поспішайте видаляти акаунт повністю, щоб вирішити проблему, яка виникла на одному із сервісів. Також ви завжди можете звернутися до служби підтримки.

Повторна реєстрація логіна

Після видалення облікового запису новий акаунт з тим же логіном можна буде зареєструвати не раніше ніж через 6 місяців. Таким чином, ніхто не зможе зайняти логін видаленого акаунту відразу після його видалення. Процедура звільнення логінів виконується автоматично, тому ми не знаємо, коли саме це станеться, і не можемо змінити цю дату.

Якщо хтось видалив ваш акаунт

Ми не маємо технічної можливості встановити, хто і за яких обставин видалив ваш акаунт. Після натиснення на кнопку Видалити акаунт дані стираються миттєво, а новий акаунт з тим же логіном не можна буде зареєструвати впродовж 6 місяців.

Якщо акаунт було видалено без вашого відома, це означає, що комусь став відомий ваш пароль або відповідь на контрольне питання. Будь ласка, ознайомтеся з нашими рекомендаціями в розділі Захист вашого акаунту, щоб запобігти подібним проблемам у майбутньому.