Архів особистих даних

Яндекс.Паспорт дає вам можливість завантажити архів з особистими даними, які наразі зберігаються сервісами Яндекса. Побачити повний список сервісів, а також запустити підготовку архіву можна на сторінці Архів користувацьких даних.

Щоб отримати архів для вашого акаунта:

  1. Відкрийте сторінку Архів користувацьких даних і переконайтеся, що ви увійшли на сервіс із потрібним акаунтом Яндекса.

  2. Натисніть кнопку Підготувати архів. Яндекс.Паспорт надішле листа про початок вивантаження на вашу основну адресу електронної пошти.

  3. Щойно вивантаження буде завершено, Паспорт надішле листа про те, що архів можна завантажити.

  4. Завантажте архів за посиланням із листа.

Щоб розпакувати архів, вам знадобиться пароль. Його можна знайти на сторінці Архів користувацьких даних: натисніть кнопку Показати пароль.

Розпакувати архів на комп’ютері з ОС Windows або Linux можна за допомогою попередньо інстальованого архіватора. Для macOS необхідно інсталювати архіватор, який підтримує формат 7-zip, наприклад The Unarchiver.

Дані від кожного сервісу перебувають у відповідних папках всередині архіву. Формат даних залежить від сервісу, але використовуються лише формати XML, JSON та CSV.

Запитання і відповіді

Архів досі недоступний для завантаження

Зазвичай на формування архіву потрібен деякий час. Якщо архів недоступний для завантаження протягом 2 днів з моменту запиту вивантаження, зверніться до підтримки, натиснувши кнопку Зворотний зв’язок.

Деякі файли в архіві неможливо відкрити

Спробуйте вивантажити дані повторно: відкрийте сторінку Архів користувацьких даних і натисніть кнопку Підготувати новий архів.

В архіві відсутні деякі дані

Деякі сервіси можуть не зберігати ваші особисті дані або встановлювати обмеження на термін зберігання цієї інформації. Тому в архіві можуть бути не всі дані, які ви очікуєте побачити.