Захист від вірусів

За допомогою вірусів зловмисники можуть вкрасти ваші файли, заблокувати комп'ютер і дізнатися паролі для сайтів, на яких ви зареєстровані. Яндекс може помітити, що ваш акаунт зламано, і запропонує змінити пароль. Але перш ніж змінювати пароль, перевірте на віруси усі комп'ютери, на яких ви працюєте, — інакше вірус дізнається новий пароль так само, як і старий.

Якщо роботу комп'ютера повністю заблоковано, спробуйте зняти блокування.

Термінова перевірка

Швидко перевірити ваш комп'ютер і видалити віруси допоможуть безкоштовні утиліти Kaspersky Virus Removal Tool або Dr.Web CureIt!. Щоразу, коли вам потрібна термінова перевірка, ці утиліти потрібно завантажувати заново, щоб використовувати найсвіжіші версії.

Довгостроковий захист

Захистити комп'ютер від появи вірусів можна за допомогою антивірусної програми, яка регулярно оновлює список відомих вірусів. Рекомендовано налаштувати антивірус таким чином, щоб він постійно стежив за роботою програм, а не тільки сканував комп'ютер час від часу.

Платні антивіруси зазвичай пропонують більше функцій і можливостей, ніж безкоштовні. Але і безкоштовний антивірус може забезпечити необхідний рівень захисту.

Кілька популярних безкоштовних антивірусів: