Вхід за допомогою соціальних мереж

За допомогою акаунту в соціальній мережі Вконтактi, Однокласники, Mail.ru, Facebook, Twitter або Google можна авторизовуватися на Яндексі без реєстрації та введення пароля. Для цього достатньо натиснути на логотип вашої соціальної мережі на формі:

Приклад авторизації через Facebook

Після натиснення на логотип відкриється нове вікно, в якому проходитиме подальший процес авторизації на Яндексі. Після того як ви вперше пройдете описані нижче кроки, ви зможете входити на Яндекс одним натисканням на цей логотип.

Етапи початкової авторизації:

  1. Увійдіть у соціальну мережу, якщо ви ще не були авторизовані в цьому браузері.

  2. Дозвольте доступ до ваших загальнодоступних даних, якщо ваш акаунт на Facebook ще не відомий Яндексу.

  3. Створіть новий обліковий запис Яндекса. Для цього достатньо натиснути на кнопку Я новий користувач.

    Ви завжди можете завести логін і пароль для нового облікового запису. Логін потрібен, наприклад, щоб користуватися Поштою.

Використовуваний акаунт Facebook з'явиться на сторінці Соціальні профілі у Яндекс.Паспорті, а на сервісах Яндекса відображатиметься ім'я, отримане із соціальної мережі.

Запитання і відповіді

  1. Навіщо заводити логін і пароль на Яндексі?
  2. Що робити, якщо я забув пароль від соціальної мережі та не можу ввійти на сервіси Яндекса?
  3. Як назвати співробітнику служби підтримки Яндекса свій логін
  4. Чи безпечна авторизація через соціальну мережу?

Навіщо заводити логін і пароль на Яндексі?

Логін і пароль на Яндексі можуть бути потрібні для доступу до деяких сервісів — наприклад для використання Пошти або Диска.

Увійшовши на Яндекс з акаунтом соціальної мережі, ви можете завести логін і пароль на спеціальній сторінці.

Що робити, якщо я забув пароль від соціальної мережі та не можу ввійти на сервіси Яндекса?

Яндексу не відомий ваш пароль від соціальної мережі. Якщо ви забули цей пароль, а логіна на Яндексі у вас немає, спробуйте відновити пароль на сайті соціальної мережі.

Якщо акаунт соціальної мережі прив'язаний до облікового запису Яндекса, для якого ви завели пароль, спробуйте відновити доступ в Яндекс.Паспорті.

Як назвати співробітнику служби підтримки Яндекса свій логін

Якщо для вирішення якої-небудь проблеми співробітнику служби підтримки Яндекса знадобиться ваш логін, а ви логін ще не завели, просто скопіюйте номер зі сторінки Персональні дані.

Чи безпечна авторизація через соціальну мережу?

За умови авторизації на Яндексі ваш акаунт в соціальній мережі залишається в безпеці. Вам не треба повідомляти Яндексу свій пароль від соціальної мережі, потрібно лише дозволити доступ до найзагальніших даних про вас.

Крім того, у будь-який момент ви можете заблокувати доступ Яндекса до вашого профілю: просто видаліть його зі сторінки Соціальні профілі.