Паспорт

Вхід за допомогою соціальних мереж

За допомогою акаунту в соціальній мережі Вконтактi, Однокласники, Mail.ru, Facebook, Twitter або Google можна авторизовуватися на Яндексі без реєстрації та введення пароля. Для цього достатньо натиснути на логотип вашої соціальної мережі на формі:

Приклад авторизації через Facebook

Після натиснення на логотип відкриється нове вікно, в якому проходитиме подальший процес авторизації на Яндексі. Після того як ви вперше пройдете описані нижче кроки, ви зможете входити на Яндекс одним натисканням на цей логотип.

Етапи початкової авторизації:

  1. Увійдіть у соціальну мережу, якщо ви ще не були авторизовані в цьому браузері.

  2. Дозвольте доступ до ваших загальнодоступних даних, якщо ваш акаунт на Facebook ще не відомий Яндексу.

  3. Створіть новий обліковий запис Яндекса. Для цього достатньо натиснути на кнопку Я новий користувач.

    Ви завжди можете завести логін і пароль для нового облікового запису. Логін потрібен, наприклад, щоб користуватися Поштою.

Використовуваний акаунт Facebook з'явиться на сторінці Соціальні профілі у Яндекс.Паспорті, а на сервісах Яндекса відображатиметься ім'я, отримане із соціальної мережі.

Запитання і відповіді

Навіщо заводити логін і пароль на Яндексі?

Логін і пароль на Яндексі можуть бути потрібні для доступу до деяких сервісів — наприклад для використання Пошти або Диска.

Увійшовши на Яндекс з акаунтом соціальної мережі, ви можете завести логін і пароль на спеціальній сторінці.

Що робити, якщо я забув пароль від соціальної мережі та не можу ввійти на сервіси Яндекса?

Яндексу не відомий ваш пароль від соціальної мережі. Якщо ви забули цей пароль, а логіна на Яндексі у вас немає, спробуйте відновити пароль на сайті соціальної мережі.

Якщо акаунт соціальної мережі прив'язаний до облікового запису Яндекса, для якого ви завели пароль, спробуйте відновити доступ в Яндекс.Паспорті.

Як назвати співробітнику служби підтримки Яндекса свій логін

Якщо для вирішення якої-небудь проблеми співробітнику служби підтримки Яндекса знадобиться ваш логін, а ви логін ще не завели, просто скопіюйте номер зі сторінки Персональні дані.

Чи безпечна авторизація через соціальну мережу?

За умови авторизації на Яндексі ваш акаунт в соціальній мережі залишається в безпеці. Вам не треба повідомляти Яндексу свій пароль від соціальної мережі, потрібно лише дозволити доступ до найзагальніших даних про вас.

Крім того, у будь-який момент ви можете заблокувати доступ Яндекса до вашого профілю: просто видаліть його зі сторінки Соціальні профілі.