Відновлення доступу через службу підтримки

Ви можете самостійно відновити доступ до вашого акаунту, використовуючи підтверджений номер телефону, адресу електронної пошти або контрольне питання. Просто дотримуйтесь інструкцій на сторінці відновлення.

Якщо жоден із цих способів вам не підходить, заповніть анкету відновлення доступу. Щоб надіслати анкету, треба постаратися згадати якомога більше про ваш акаунт. Перевіривши ці дані, Яндекс.Паспорт зможе переконатися, що акаунт належить саме вам. У деяких випадках анкету може бути надіслано службі підтримки на додаткову перевірку.

Порада. По можливості заповнюйте анкету на тому комп'ютері (телефоні, планшеті), з якого ви зазвичай заходите на Яндекс. При відновленні Паспорт намагається не довіряти новим IP-адресам і комп'ютерам, щоб зломникам було складніше отримати доступ до вашого акаунту.

Як це працює

Усі введені вами дані перевіряються автоматично, тому намагайтеся заповнювати поля максимально точно: з такими ж літерами, в транслітерації, якщо ви її використовували тощо. Якщо ви не впевнені в тому, що точно пам'ятаєте свій старий пароль або точне написання імені та прізвища, вводьте як пам'ятаєте або додайте інші варіанти (варіанти можна додавати кнопкою + поряд із відповідним полем).

Чим більше ви згадаєте про те, як користувалися акаунтом і які дані в ньому зазначали, тим імовірніше, що доступ до акаунту буде відновлено. На останньому кроці потрібно буде додати вашу фотографію з паспортом, водійським посвідченням або закордонним паспортом. Ми просимо сфотографуватися з документом, щоб доступ до акаунту було у підсумку відновлено саме його власнику, а не зломникові.

Якщо після надсилання анкети ви отримуєте повідомлення «Дані анкети не збігаються з інформацією про акаунт»:

  • Спробуйте заповнити анкету заново на тому комп'ютері або мобільному пристрої, з якого ви зазвичай заходили на Яндекс.

  • Постарайтеся відповісти на усі запитання, відповіді на які ви пам'ятаєте хоча б приблизно.

  • Перевірте, чи правильний логін ви зазначили перед тим, як заповнити анкету. Згадати правильне написання логіна допоможуть наші рекомендації.