Робота з вакансіями

Як додати вакансію?

Щоб додати оголошення на сервіс Яндекс.Робота, розмістіть вашу вакансію на одному із сайтів наших партнерів. За деякий час вона автоматично з'явиться і на Яндекс.Роботі.

Як відредагувати вакансію?

Щоб ваша вакансія змінилася на Яндекс.Роботі, відредагуйте її на сайті, на якому ви її спочатку розмістили. За кілька годин вакансія на Яндекс.Роботі оновиться автоматично. Якщо у вас не виходить змінити оголошення на сайті-джерелі, будь ласка, зверніться в його службу підтримки.

Як видалити вакансію?

Щоб видалити вашу вакансію з пошуку Яндекс.Роботи, видаліть її на сайті, на якому ви її спочатку розмістили. За кілька годин вакансія на Яндекс.Роботі видалиться автоматично. Якщо у вас не виходить видалити оголошення на сайті-джерелі, будь ласка, зверніться в його службу підтримки.

Як прибрати вакансію з результатів пошуку?

Якщо ви хочете прибрати якусь вакансію з результатів пошуку, наведіть курсор на опис вакансії та натисніть посилання викреслити.

Щоб повернути вакансію в результати пошуку, наведіть курсор на опис вакансії та натисніть на посилання відновити.

Як поскаржитися на вакансію?

Наведіть курсор на оголошення в результатах пошуку і натисніть на посилання поскаржитися. Зазначте причину, через яку ви вважаєте це оголошення некоректним. Після надходження скарги оголошення викреслюється, і в усіх наступних результатах пошуку ви бачитимете це оголошення закресленим — таким чином, ви не звернетеся за некоректним оголошенням повторно. Усі скарги, що надійшли, ретельно аналізуватимуться і впливатимуть на алгоритми перевірки якості оголошень.

Як мені підняти мої вакансії в результатах пошуку вище?

Релевантність видачі пошуку пошуковому запиту (і, відповідно, положення вакансії в результатах пошуку) розраховується доволі складними алгоритмами. Враховуються такі чинники: міра відповідності вакансії заданому текстовому запиту, дата публікації (або розміщення) вакансії, заповненість полів вакансії, наявність опису вакансії та зазначення зарплат. Також враховується популярність компанії. Крім того, перевіряється адекватність зарплат і змісту вакансії.

На жаль, ми не даємо жодних рекомендацій щодо просування вакансій або компаній на сервісі Яндекс.Робота.

Я додав вакансію, але вона не з'явилася на сервісі. Чому?

Після розміщення оголошення на одному із сайтів наших партнерів зачекайте, поки воно не проіндексується на нашому сайті. Зазвичай ця процедура триває від 15 хвилин до однієї години. Якщо після закінчення цього часу ваше оголошення не з'явилося на Яндекс.Роботі, будь ласка, напишіть у службу підтримки.