Пошук вакансій

Як знайти вакансії певної професії

Усі професії на сервісі згруповано в галузі. На головній сторінці сервісу перейдіть у розділ із галуззю, яка вас цікавить.

У кожному розділі наведено список професій вибраної галузі, а також список компаній, в яких відкриті відповідні вакансії.

Як знайти вакансії у конкретній компанії

Якщо ви хочете знайти роботу в конкретній компанії, наберіть у пошуковому рядку назву цієї компанії.

У результатах пошуку буде показано вакансії всіх компаній із зазначеною назвою. Також буде виведено список цих компаній, з яких ви можете вибрати потрібну. Щоб отримати повний список компаній, натисніть кнопку Всі компанії.

Також можна скористатися списком популярних компаній на головній сторінці сервісу (внизу сторінки). Щоб отримати повний список компаній, натисніть кнопку Показати всі.

Як скористатися підбіркою популярних вакансій

На головній сторінці сервісу, під каталогом, ви можете знайти готові підбірки вакансій. Вибирайте варіанти, які вам підходять:

  • зі списку популярних вакансій,

  • зі списку популярних професій,

  • або з блоків вакансій від популярних роботодавців.

Де задати параметри пошуку

Для точнішого пошуку вакансій використовуйте параметри у блоках ліворуч від результатів пошуку. Ви можете шукати за такими параметрами, як заробітна плата, графік роботи, станція метро тощо.

Як відбирати оголошення за датою, зарплатою або компаніями

У результатах пошуку знайдені оголошення можна відсортувати за розміром заробітної плати і датою публікації або за компаніями, в яких є відповідні вакансії. Для цього скористайтеся відповідними фільтрами, розміщеними під пошуковим рядком.

Як відгукнутися на вакансію

Якщо вас зацікавила якась вакансія, натисніть на її заголовок. Ви перейдете на сторінку сайту, де вона розміщена. Поряд із повним описом вакансії ви знайдете контактні дані роботодавця.

На сайтах наших партнерів під описом вакансії є кнопка Відгукнутися на вакансію або Відправити резюме — з її допомогою ви можете надіслати повідомлення роботодавцю.

Якщо в оголошенні немає контактів роботодавця, ви можете звернутися у службу підтримки сайту, на якому воно було опубліковане.

Як додати вакансію у вибране

Якщо вас зацікавила якась вакансія, додайте її у вибране. Для цього наведіть курсор на опис вакансії та натисніть на посилання додати у вибране. Оголошення, додане до списку вибраних, буде виділено зеленим ярличком із зірочкою. Список вибраних вакансій доступний за посиланням Вибране праворуч від пошукового рядка.

Щоб видалити вакансію зі списку вибраних, наведіть курсор на опис вакансії та натисніть на посилання видалити з вибраного.

Як знайти опис компанії

Щоб перейти на сторінку з описом компанії, натисніть на посилання з назвою компанії.

Уся інформація про компанії (опис, логотипи) надходить на сервіс Яндекс.Робота автоматично — із сайтів наших партнерів.

Що таке середня зарплата і де знайти інформацію про неї

Середня зарплата — це середнє арифметичне між зарплатами, зазначеними в активних вакансіях (тобто це сума зарплат із різних вакансій, поділена на кількість цих вакансій). При цьому занадто великі та занадто маленькі зарплати не впливають на підсумкове значення — вони не сумуються з іншими. Статистика розраховується, тільки коли є мінімум 10 активних вакансій за запитуваною професією.

Середню зарплату в популярних професій можна побачити, перейшовши за посиланням Статистика зарплат внизу головної сторінки сервісу. Статистика за середніми зарплатами конкретних професій показується в результатах пошуку за цими професіями. Перейшовши за посиланням із назвою професії, ви побачите детальнішу статистику в графіках.