Оновлення індексу за допомогою плагінів

Під час пошуку на вашому сайті Яндекс використовує не лише основний індекс пошуку, а й додатковий індекс, побудований для вашого сайту. Ви можете підвищити пріоритет індексування деяких сторінок вашого сайту за допомогою спеціальних POST-запитів, описаних на сторінці Оптимізація індексування.

Якщо сайт знаходиться під керуванням CMS, відправлення таких POST-запитів можна автоматизувати за допомогою плагіна-пінгера.

  Що таке плагін-пінгер?

  Плагін-пінгер автоматично надсилає POST-запити сервісу Пошук для сайту, сигналізуючи про нові або змінені сторінки. Плагін стежить лише за тими сторінками, які перебувають під керуванням CMS.

  Як пінгер надсилає запити?

  Зміни, на які реагує пінгер, свої для кожної CMS. Наприклад, плагін для Joomla! відстежує створення сторінок, зміну їх тексту та статусу, тим часом як плагін для Wordpress стежить також за постами в блозі.

  Зверніть увагу: в запитах плагіна зазначаються посилання, які генеруються CMS, а не налаштовані вами зручні адреси (наприклад, замість адреси http://wordpress.ru/2012/03/10/url передається http://wordpress.ru/?p=18). Зручна для читання адреса сторінки може змінитися, тоді як згенероване CMS посилання працюватиме, доки сторінка існує.

  Де завантажити файл встановлення пінгера?

  Ви можете завантажити плагін, налаштований для конкретного пошуку. Для цього виберіть потрібний пошук на сторінці Мої пошуки і перейдіть у розділ Індексування. Потім натисніть на псевдопосилання Плагіни для популярних CMS і дотримуйтесь інструкцій.

  На третьому кроці вибору плагіна пропонується ввести або відредагувати список IP-адрес, з яких можуть надходити запити від плагіна. Натиснувши на кнопку Редагувати, ви можете відредагувати до 10 адрес або підмереж (наприклад: 93.158.156.64/27), як у форматі IPv4, так і у форматі IPv6.

  Пам'ятайте, що плагін потрібно завантажити знову в разі зміни набору IP-адрес!

  Неналаштовані плагіни можна знайти на сторінці http://site.yandex.ua/cms-plugins/.