Створення та зміна теми

Пошукова тема дозволяє включити в зону пошуку до 100 000 сайтів, які присвячено одному і тому ж предмету. Якщо обмеження в 200 сайтів, які можна зазначити у зоні пошуку вручну, для вас занадто мале, створіть власну пошукову тему — відкрийте сторінку Пошукові теми і натисніть кнопку Створити тему.

Примітка. Ви можете створити не більше 1000 пошукових тем.

При створенні теми потрібно зазначити такі параметри:

  • Назва теми — назва, за якою ви зможете відрізнити тему в інтерфейсі Яндекс.Пошуку для сайту. Назва теми повинна достатньо точно відбивати тематику сайтів, щоб тема пройшла модеріацію.

  • Опис теми — опис предмета, якому присвячено сайти теми. Опис теми повинен допомогти модераторам оцінити той чи інший сайт на відповідність темі.

  • Ім'я — ім'я власника теми, до якого звертатимуться модератори Пошуку для сайту.

  • Сайт — адреса сайту, на якому розміщуватиметься пошук за створюваною темою.

  • Електронна пошта — адреса електронної пошти, яку можна використовувати для зв'язку з власником пошукової теми.

  • Список сайтів — перелік сайтів, які ви хочете об'єднати пошуковою темою. У списку варто зазначати саме сайти, а не окремі сторінки: сайт перевіряється на відповідність темі лише цілком.

Якщо ви плануєте оновлювати список сайтів за допомогою HTTP-запитів, введіть IP-адресу, з якої виконуватимуться такі запити, у поле IP-адреса.

Перед використанням кожна пошукова тема повинна пройти модерацію: ми повинні переконатися, що перераховані сайти дійсно однієї тематики. Пройшовши модерацію, тема також має потрапити в індекс великого пошуку (це займає 7—10 днів).

Промодеровану та проіндексовану тему ви можете використовувати, щоб організувати пошук на сайтах теми на Яндекс.Пошуку для сайту або Яндекс.XML.