Довідник

Особливі умови і ціни

Вартість розміщення

РегіонКількість карток організацій, визнаних пов'язаними у відповідному регіоні УкраїниВартість за період розміщення – 90 днів (грн). Знижка на послуги не надається
КиївВід 3 до 102520,00
Від 11 до 508400,00
Від 5142000,00
Області УкраїниВід 3 до 101890,00
Від 11 до 506300,00
Від 5131500,00

Наведені ціни включають ПДВ.

Процедура виставлення рахунку та способи оплати для пов'язаних карток організацій такі ж, як для пріоритетного розміщення непов'язаних організацій.

Особливі умови розміщення для пов'язаних карток організацій

Повний текст Умови розміщення в Яндекс.Довіднику

Примітка. 

Картки організацій (більше трьох) визнаються сервісом Яндекс.Довідник пов'язаними в тому разі, якщо організації або відокремлені структурні підрозділи, зазначені в картках, мають однакову назву (без урахування організаційно-правової форми та виду діяльності), розташовані в одній області, за винятком м. Київ, і для організацій встановлено єдиний вид діяльності з передбачених у розділі «Рубрикатор видів діяльності» сервісу Яндекс.Довідник.

Крім того, має бути дотриманою одна з таких умов:

  1. У картках організацій зазначено один і той же домен в адресі сайту організації.

  2. Картки організацій містять у низці інших один і той же номер телефону.

Виняток: організації з рубрики «Автосалони» поділяються за марками автомобілів і можуть бути об'єднані в одну мережу лише в тому разі, якщо ці автосалони мають чотири або більше різних адрес в одному регіоні.

Місце показу

Для карток організацій, визнаних сервісом Яндекс.Карти пов'язаними, додатково діє таке правило: у результатах пошуку сервісу Яндекс.Карти над картками організацій, що не містять рекламне оголошення, може бути розміщено до трьох карток організацій, визнаних пов'язаними і в розгорнутій мітці яких міститься рекламне оголошення.

Додаткові умови

  1. Для карток організацій, визнаних сервісом Яндекс.Карти пов'язаними, діє додаткове обмеження за кількістю унікальних рекламних оголошень, які може бути надано для розміщення: не більше 30 % від кількості карток організацій, визнаних пов'язаними.
  2. Одночасно можна придбати послугу «Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику», зазначену в пункті (а) розділу «Вартість послуги „Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику“ без урахування знижок» Умов розміщення, не більше ніж для трьох карток організацій, визнаних сервісом Яндекс.Карти пов'язаними.
  3. За умови придбання послуги «Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику», зазначеної в пункті (б) розділу «Вартість послуги „Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику“ без урахування знижок»Умов розміщення, рекламні оголошення розміщуються у розгорнутих мітках усіх пов'язаних карток організацій.