Довідник

Особливі умови і ціни

Вартість розміщення

Вартість зазначена з урахуванням знижок (грн)

Період розміщення, дніКиївРегіони УкраїниЗнижка
902520189030%
1804320324040%
3607200540050%

Наведені ціни включають ПДВ.

Мінімальний строк розміщення — 90 днів

Процедура виставлення рахунку та способи оплати для пов'язаних карток організацій такі ж, як для пріоритетного розміщення непов'язаних організацій.

Особливі умови розміщення для пов'язаних карток організацій

Повний текст Умови розміщення в Яндекс.Довіднику

Примітка. 

Картки організацій (більше трьох) визнаються сервісом Яндекс.Довідник пов'язаними в тому разі, якщо організації або відокремлені структурні підрозділи, зазначені в картках, мають однакову назву (без урахування організаційно-правової форми та виду діяльності), розташовані в одній області, за винятком м. Київ, і для організацій встановлено єдиний вид діяльності з передбачених у розділі «Рубрикатор видів діяльності» сервісу Яндекс.Довідник.

Крім того, має бути дотриманою одна з таких умов:

  1. У картках організацій зазначено один і той же домен в адресі сайту організації.

  2. Картки організацій містять у низці інших один і той же номер телефону.

Виняток: організації з рубрики «Автосалони» поділяються за марками автомобілів і можуть бути об'єднані в одну мережу лише в тому разі, якщо ці автосалони мають чотири або більше різних адрес в одному регіоні.

Місце показу

Для карток організацій, визнаних сервісом Яндекс.Карти пов'язаними, додатково діє таке правило: у результатах пошуку сервісу Яндекс.Карти над картками організацій, що не містять рекламне оголошення, може бути розміщено до трьох карток організацій, визнаних пов'язаними і в розгорнутій мітці яких міститься рекламне оголошення.

Додаткові умови

  1. Для карток організацій, визнаних сервісом Яндекс.Карти пов'язаними, діє додаткове обмеження за кількістю унікальних рекламних оголошень, які може бути надано для розміщення: не більше 30 % від кількості карток організацій, визнаних пов'язаними.
  2. Одночасно можна придбати послугу «Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику», зазначену в пункті (а) розділу «Вартість послуги „Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику“ без урахування знижок»Умов розміщення, не більше ніж для трьох карток організацій, визнаних сервісом Яндекс.Карти пов'язаними.
  3. За умови придбання послуги «Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику», зазначеної в пункті (б) розділу «Вартість послуги „Пріоритетне розміщення у Яндекс.Довіднику“ без урахування знижок»Умов розміщення, рекламні оголошення розміщуються у розгорнутих мітках усіх пов'язаних карток організацій.