Керування замовленнями

Якщо ви авторизувались у Довіднику, у разі замовлення пріоритетного розміщення, в розділі Мої замовлення ви можете керувати поточними кампаніями, оформляти нові замовлення.

Уся інформація про організацію, розміщена в Довіднику, доступна для редагування у Картці замовлення. Для переходу до неї натисніть на посилання з номером замовлення.

На вкладці Спосіб розміщення Картки можна відредагувати такі дані:

  • Змінити дату старту кампанії, якщо покази реклами ще не почалися.

  • Відредагувати рекламне оголошення.

    Зміни почнуть діяти після модерації, яка займає від кількох годин до доби. Поки змінений текст не пройде перевірку, у пріоритетному розміщенні показуватиметься старий варіант.

  • Продовжити рекламну кампанію.

Увага.
  • Після внесення будь-яких змін у замовлення має пройти якийсь час, перш ніж вони набудуть чинності. Строк активізації варіюється від кількох хвилин до двох діб і залежить від характеру внесених змін. Наприклад, якщо було відредаговано дані в реквізитах і видах діяльності організації, перед початком показів необхідна повна перевірка оператором.

  • Заявку на зміну адреси в картці організації буде відхилено в тому випадку, якщо компанія продовжує працювати за адресою, яку вже зазначено в картці. Для того щоб зазначити іншу адресу компанії (наприклад, адресу додаткової філії), необхідно додати у Довідник інформацію про нову організацію.

  • Якщо протягом трьох місяців замовлення не редагувалося і за ним не було показів, воно автоматично переноситься на вкладку Архів.