Де показуватиметься організація

Коли шукає на пошуку Яндекса організацію, розміщену в певному районі

Наприклад, користувач вводить у пошуку Яндекса «дитячий магазин Київ». У результатах пошуку він побачить фрагмент карти та список організацій, які його цікавлять.

Коли шукає організацію на Яндекс.Картах

Наприклад, користувач шукає на Яндекс.Картах дитячий магазин у певному районі міста. У результатах пошуку він побачить фрагмент карти з позначками і список розташованих поблизу магазинів для дітей.

Коли шукає товар або послугу на Яндекс.Картах

Якщо користувач шукає на Яндекс.Картах товар чи послугу, наприклад «світлодіодні системи», він побачить фрагмент карти та список організацій, які їх надають.

Цей список формує Геошард — додатковий сервіс пошуку на Яндекс.Картах. Геошард шукає компанії, використовуючи дані Довідника і сайтів організацій.

При цьому до картки організацій буде додано текст з описом того, що шукав користувач. Текст не можна вимкнути або корегувати вручну. Він формується автоматично на основі інформації на сайті компанії, найбільш релевантної тексту пошукового запиту. Тому для однієї й тієї ж організації з різними запитами у результатах пошуку буде показано різний текст.

Увага. Тип розміщення (пріоритетне або безкоштовне) не впливає на розташування організації в результатах пошуку, сформованих Геошардом. Організацію завжди буде показано на своїй природній позиції.

Коли шукає організацію на мобільних Яндекс.Картах

Наприклад, користувач заходить із мобільного пристрою на мобільні Яндекс.Карти і набирає [аптека] у вікні пошуку. Він побачить на карті найближчі до нього аптеки. Місце розташування користувача визначається за GPS або із розташування базових станцій мобільного оператора.

Якщо користувач перейде на картку організації, він може одразу зателефонувати за зазначеним у ній номером.

Коли шукає організацію, товар або послугу на сайті, який використовує API Яндекс.Карт

Наприклад, користувач шукає кафе на сайті, власник якого встановив Яндекс.Карти та увімкнув можливість пошуку за організаціями. У такому разі користувач побачить карту з мітками і список розташованих поблизу об'єктів, які відповідають його запиту.

Так само, як і безпосередньо на Яндекс.Картах, у разі натискання на мітку користувач побачить повну назву, контактні дані, час роботи та іншу інформацію про компанію.

Коли читає листи від організації у Яндекс.Пошті

Наприклад, користувач перевіряє свою поштову скриньку на Яндексі та знаходить лист від організації. Усю контактну інформацію, яка є в Довіднику у картці організації, він може побачити просто у листі.

Якщо користувач натисне на назву організації, він побачить розширену інформацію про неї (розташування на карті, сайт).