Довідник

Глосарій

Адресний сніпет

Блок з адресою, телефоном та іншою інформацією з Довідника. Для немережевих організацій він додається до головної сторінки сайту в результатах пошуку.

Адресний сніпет показується лише для тієї сторінки сайту, яку Яндекс вважає безпосередньо пов'язаною з цією організацією. Зазвичай це сторінка, на якій є детальний опис організації та її місце розташування.

Власник організації

Авторизований користувач Яндекса, який додав інформацію про організацію в Довідник або підтвердив права на неї.

Підтвердження прав можливе лише для запису виду [логін]@yandex.[доменна зона] або [логін]@ya.[доменна зона]. Наприклад, ivanoff@yandex.ru; petrenko@ya.ua.

Картка організації

Форма публікації даних про організації у Довіднику. У результатах пошуку на Яндекс.Картах відображається у вигляді панелі з відомостями. Докладніше див. у розділі Картка об'єкта Допомоги Яндекс.Карт.

Чаклунчик

Модуль із картою в результатах пошуку.

Пов'язані картки організацій

Картки організацій, об'єднаних в мережу.

Картки організацій (більше трьох) визнаються сервісом Яндекс.Довідник пов'язаними в тому разі, якщо організації або відокремлені структурні підрозділи, зазначені в картках, мають однакову назву (без урахування організаційно-правової форми та виду діяльності), розташовані в одній області, за винятком м. Київ, і для організацій встановлено єдиний вид діяльності з передбачених у розділі «Рубрикатор видів діяльності» сервісу Яндекс.Довідник.

Крім того, має бути дотриманою одна з таких умов:

  1. У картках організацій зазначено однаковий домен в адресі сайту організації.

  2. Картки організацій містять у низці інших один і той же номер телефону.

Виняток: організації з рубрики «Автосалони» поділяються за марками автомобілів і можуть бути об'єднані в одну мережу лише в тому разі, якщо ці автосалони мають чотири або більше різних адрес в одному регіоні.

Докладніше див. Умови розміщення у Яндекс.Довіднику.