Довідник

Можливість самостійно призначити головну філію в мережі

Для власників організацій, що мають понад чотири філії, у Довіднику з'явилася можливість самостійно призначати одну з них головною.

Завдяки цій опції користувачі, які знайдуть організацію в пошуку, відразу будуть бачити її головну адресу. Найближчим часом планується також запровадити розподіл за видами філій під час показу організації на Яндекс.Картах — головна філія буде помітно виділятися на тлі інших.

Щоб вибрати головну філію для організації, потрібно зайти на сторінку редагування філії та вибрати опцію «Призначити головною філією в регіоні для мережі». Призначення головної філії — безкоштовна опція, і зробити це можуть власники організацій з будь-яким видом розміщення (звичайним або пріоритетним). Щоб стати власником організації, зареєстрований користувач повинен підтвердити свої права на цю організацію і прив'язати її до свого акаунту. Підтвердження прав відбувається за допомогою спеціального коду — його власникові організації повідомить оператор Яндекс.Довідника, який зателефонує в організацію за зазначеним для неї телефоном.

Докладніше про керування організаціями і про підтвердження прав на них дивіться у Допомозі Яндекс.Довідника.