Довідник

Відгуки і рейтинг для українських організацій

В інтерфейсі Яндекс.Карт з'явилися рейтинг і відгуки про ресторани, кінотеатри, готелі й інші організації в Україні. Тепер українські користувачі можуть обмінюватися враженнями про відвідувані ними місця і ставити їм оцінки.

Користувачам, які вибрали український інтерфейс, насамперед показуватимуться відгуки українською мовою, а за ними — відгуки російською. І навпаки.

Можливість залишити коментар є у будь-якого користувача, зареєстрованого на сервісах Яндекса. Відгуки проходять модерацію і повинні відповідати вимогам, які описані у відповідному розділі Допомоги.

Власник організації може відповісти на відгуки, залишені користувачами Яндекса, його відповідь буде опубліковано, і вона буде доступна для загального огляду. Відгук, який, на думку власника організації, є некоректним, може бути видалено — для цього потрібно залишити скаргу на цей відгук з описом причин його некоректності. Докладніше про відгуки на організації можна прочитати на сторінці Керування відгуками.

Також частина відгуків на організації надається нашими партнерами — великими українськими сайтами, такими, як link.ua чи kartka.com.ua. Надалі список партнерів буде поповнюватися. Такі відгуки показуються на сервісі в скороченому вигляді та містять посилання на сайти, де їх розмістили.