Довідник

З'явилася статистика показів та кліків

В інтерфейс Яндекс.Довідника додано можливість переглядати статистику — тепер рекламодавцям доступна інформація про покази та кліки на всіх майданчиках пріоритетного розміщення.

У звіті вже зібрано дані за грудень, тож ви можете відразу почати роботу зі статистикою за попередній місяць. Для перегляду звіту клікніть на посилання «Статистика» на сторінці кампанії або у списку показів.

Дані статистики допоможуть контролювати роботу реклами — ви дізнаєтеся, скільки людей побачили основну інформацію про вашу фірму і скільки з них перейшли за посиланням, щоб побачити подробиці.

При оцінюванні ефективності важливі обидва ці показники і не лише вони. Не забудьте, що люди бачать всю потрібну інформацію на карті, часто безпосередньо дорогою до організації, і більшість із них відразу приходить або дзвонить у фірму, не клікаючи на оголошення. Крім того, одного разу натрапивши на потрібні відомості, користувач може запам'ятати їх та прийти до вас пізніше (скажімо, якщо ви перебуваєте недалеко від місця, де він раз у тиждень буває у справах).

У поєднанні з іншими інструментами оціювання, наприклад, UTM-мітками до посилань в оголошеннях або обліком дзвінків, нові звіти статистики допоможуть вам відстежити віддачу від реклами в Довіднику.